Генераторска поставка Himoinsa HYW-60

Онлајн: 7мес 21ден

Бренд HIMOINSA
Идентификација MA N 164
Година на производство 2016
Машински часови 993 ч
Боја црвена
Локација Шпанија, Amposta
Телефон +34 6833...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 81 hp (60 KW)
8500 EUR
8 500
EUR
  • 523 490 MKD
  • 10 173 USD

Продавач
MANAIN ELEVACIO, S.L.
MANAIN ELEVACIO, S.L. Шпанија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:07
Лица за контакт
SHARON OYOLA
English, Español, Français, Português
8 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 2 248 ч
Шпанија, Tarragona
7 950 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-60
Himoinsa HRFW-60
2016, Дизел, 1 397 ч
Шпанија, Tarragona
10 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-60
Himoinsa HRFW-60
2016, Дизел, 906 ч
Шпанија, Tarragona
10 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 T5
Himoinsa HYW-35 T5
2019, Дизел, 43 ч
Шпанија, Tarragona
7 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 T5, 2019
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35
Himoinsa HRYW-35
2016, Дизел, 2 266 ч
Шпанија, Tarragona
6 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35
Himoinsa HRYW-35
2016, Дизел, 4 556 ч
Шпанија, Tarragona
5 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35
Himoinsa HRYW-35
2016, Дизел, 5 494 ч
Шпанија, Tarragona
5 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa hrfw-100
Himoinsa hrfw-100
2019, Дизел, 966 ч
Шпанија, Tarragona
14 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa hrfw-100, 2019
Генераторска поставка INMESOL II-110
INMESOL II-110
2016, Дизел, 3 297 ч
Шпанија, Tarragona
8 500 EUR
Генераторска поставка INMESOL II-110, 2016
Генераторска поставка HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA
HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA
2007, 2 406 ч
Шпанија
Генераторска поставка HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA, 2007
Генераторска поставка HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA
HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA
2008, 3 784 ч
Шпанија
Генераторска поставка HIMOINSA HYW-35 T5 30 KVA, 2008
Генераторска поставка HIMOINSA 60 KVA
HIMOINSA 60 KVA
2004, 8 670 ч
Шпанија
Генераторска поставка HIMOINSA 60 KVA, 2004

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.