Генераторски поставки HIMOINSA


17
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176 - генераторска поставка
 18
4 250 EUR
2005
8 784 ч

Онлајн: 11ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12176

Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173 - генераторска поставка
 19
4 600 EUR
2008
13 204 ч

Онлајн: 11ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12173

Himoinsa HIW30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12167 - генераторска поставка
 16
4 050 EUR
2003
12 084 ч

Онлајн: 13ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12167

Himoinsa HIW40 - генераторска поставка
 9
5 600 EUR
Нето цена
2003
15 ч

Онлајн: 15ден

HOLLAND TRADING B.V.

9

Холандија, Giethoorn

Himoinsa HYW-35 - генераторска поставка
 10
5 750 EUR
2016
1 312 ч
47 hp

Онлајн: 15ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA N 162

Himoinsa HYW-60 - генераторска поставка
 8
8 500 EUR
2016
2 248 ч
81 hp

Онлајн: 15ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA N 163

Himoinsa HYW-35 - генераторска поставка
 8
5 750 EUR
2016
1 360 ч
47 hp

Онлајн: 15ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA N 160

Himoinsa HYW-60 - генераторска поставка
 10
9 000 EUR
2016
993 ч
81 hp

Онлајн: 15ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA N 164

Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172 - генераторска поставка
 20
4 750 EUR
2006
12 587 ч

Онлајн: 21ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12172

Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177 - генераторска поставка
 20
4 800 EUR
2006
23 562 ч

Онлајн: 21ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12177

Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169 - генераторска поставка
 18
4 150 EUR
2005
9 289 ч

Онлајн: 22ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12169

Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170 - генераторска поставка
 17
4 400 EUR
2005
11 531 ч

Онлајн: 22ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12170

Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951 - генераторска поставка
 12
4 100 EUR
2005
16 042 ч

Онлајн: 1мес 21ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-11951

Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955 - генераторска поставка
 13
4 250 EUR
2005
6 858 ч

Онлајн: 1мес 23ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-11955

Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947 - генераторска поставка
 14
4 000 EUR
2005
18 890 ч

Онлајн: 1мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-11947

Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916 - генераторска поставка
 16
4 350 EUR
2011
18 780 ч

Онлајн: 3мес 7ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-11916

Himoinsa HFW - 60 T5 - генераторска поставка
 12
Прашајте за цена
2017
2 654 ч
Нето тежина: 1 538 kg

Онлајн: 6мес 21ден

Machinery Resale bvba

Белгија, Waregem

Идентификација G19030107

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.