Генераторски поставки HIMOINSA


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 2015 Himoinsa HFW-160 - генераторска поставка
 10
Аукција
2015

Онлајн: 8ден

Euro Auctions FZE

Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

Идентификација 620022808

 2014 Himoinsa 60KvA - генераторска поставка
 11
Аукција
2014

Онлајн: 11ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140241707

 2014 Himoinsa 100KvA - генераторска поставка
 15
Аукција
2014

Онлајн: 11ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140241706

Himoinsa HIW-030 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169  - генераторска поставка
 19
3 500 EUR
2005
9 289 ч

Онлајн: 1мес 6ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12169

Himoinsa HFW - 60 T5 - генераторска поставка
 12
Прашајте за цена
2017
2 654 ч
Нето тежина: 1 538 kg

Онлајн: 1год 8мес

Machinery Resale bvba

Белгија, Waregem

Идентификација G19030107

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.