Simex Baumaschinenhandel GmbH од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Simex Baumaschinenhandel GmbH

Активности
Изнајмување, Испорака
Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, D - 71069 Sindelfingen-Maichinge
Maybachstrasse 5D - 71069 SindelfingenGermany
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:05:20

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
4.7
Осврти: 7
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Volvo EW 160 E - Багер на тркала: слика 1
Volvo EW 160 E - Багер на тркала: слика 2
Volvo EW 160 E - Багер на тркала: слика 3
Volvo EW 160 E - Багер на тркала: слика 4
Volvo EW 160 E - Багер на тркала: слика 5
Прашајте за цена
2015
Германија
CAT 303.5 ECR - Мини багер: слика 1
CAT 303.5 ECR - Мини багер: слика 2
CAT 303.5 ECR - Мини багер: слика 3
CAT 303.5 ECR - Мини багер: слика 4
CAT 303.5 ECR - Мини багер: слика 5

32 000EUR

20181800 ч
Германија
CAT 966K - Натоварувач на тркала: слика 1
CAT 966K - Натоварувач на тркала: слика 2
CAT 966K - Натоварувач на тркала: слика 3
CAT 966K - Натоварувач на тркала: слика 4
CAT 966K - Натоварувач на тркала: слика 5
Прашајте за цена
201210830 ч
Германија
Komatsu HD 605-5 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 1
Komatsu HD 605-5 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 2
Komatsu HD 605-5 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 3
Komatsu HD 605-5 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 4
Komatsu HD 605-5 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 5
Прашајте за цена
199912000 ч
Германија
Последни понуди
CAT CS 66B - Компактор: слика 1
CAT CS 66B - Компактор: слика 2
CAT CS 66B - Компактор: слика 3

CAT CS 66B

Компактор
2022200 ч
Германија, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg, Deutschland
Објавено: 3час 34мин

88 000EUR

 • ≈ 5 423 325 MKD
 • ≈ 94 365 USD
2022200 ч
Германија, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg, Deutschland
Контактирајте го продавачот
Terex TW 85 - Багер на тркала: слика 1
Terex TW 85 - Багер на тркала: слика 2
Terex TW 85 - Багер на тркала: слика 3
Terex TW 85 - Багер на тркала: слика 4

Terex TW 85

Багер на тркала
2015
Германија, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Објавено: 3час 34мин
Прашајте за цена
2015
Германија, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Контактирајте го продавачот
Ammann ASC30 PD - Компактор: слика 1
Ammann ASC30 PD - Компактор: слика 2
Ammann ASC30 PD - Компактор: слика 3
Ammann ASC30 PD - Компактор: слика 4
Ammann ASC30 PD - Компактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Ammann ASC30 PD

Компактор
20151000 ч
Германија, Sindelfingen, Baden-Württemberg, Deutschland
Објавено: 3час 34мин

27 500EUR

 • ≈ 1 694 789 MKD
 • ≈ 29 489 USD
20151000 ч
Германија, Sindelfingen, Baden-Württemberg, Deutschland
Контактирајте го продавачот
CAT M 318 D - Багер на тркала: слика 1
CAT M 318 D - Багер на тркала: слика 2
CAT M 318 D - Багер на тркала: слика 3
CAT M 318 D - Багер на тркала: слика 4

CAT M 318 D

Багер на тркала
201115000 ч
Германија, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Објавено: 3час 34мин

42 000EUR

 • ≈ 2 588 405 MKD
 • ≈ 45 037 USD
201115000 ч
Германија, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Контактирајте го продавачот
CAT DE65E3 - Генераторска поставка: слика 1
CAT DE65E3 - Генераторска поставка: слика 2
CAT DE65E3 - Генераторска поставка: слика 3
CAT DE65E3 - Генераторска поставка: слика 4
CAT DE65E3 - Генераторска поставка: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

CAT DE65E3

Генераторска поставка
2023
Германија, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany
Објавено: 3час 34мин

18 500EUR

 • ≈ 1 140 130 MKD
 • ≈ 19 838 USD
2023
Германија, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany
Контактирајте го продавачот
CAT 317 GC - Багер на тркала: слика 1
CAT 317 GC - Багер на тркала: слика 2
CAT 317 GC - Багер на тркала: слика 3
CAT 317 GC - Багер на тркала: слика 4
CAT 317 GC - Багер на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

CAT 317 GC

Багер на тркала
20201400 ч
Германија, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg, Deutschland
Објавено: 3час 34мин

112 000EUR

 • ≈ 6 902 414 MKD
 • ≈ 120 100 USD
20201400 ч
Германија, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg, Deutschland
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(57)
t1 test dealer - Simex Baumaschinenhandel GmbH
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.