Simex Baumaschinenhandel GmbH
За продавачотПогледнете мапаПонуди (35)

Simex Baumaschinenhandel GmbH

phone_iphoneТелефони+49 7031-3...
location_onЛокацијаGermany, D - 71069 Sindelfingen-Maichinge
Maybachstrasse 5D - 71069 SindelfingenGermany
languageВеб-страницаhttp://www.simexbauma.de

Испратете порака до Simex Baumaschinenhandel GmbH


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Утоварувач со тркала Caterpillar 972 K
9
Утоварувач со тркала
Caterpillar 972 K
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
Година на производство: 2012
Машински часови: 12400 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 11ден
Багер гасеничар Caterpillar 330 DL
8
Багер гасеничар
Caterpillar 330 DL
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
Година на производство: 2007
Машински часови: 12300 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 11ден
Утоварувач со тркала Caterpillar 988 H
6
Утоварувач со тркала
Caterpillar 988 H
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
Година на производство: 2008
Машински часови: 13500 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 15ден
Мини багер TidePower TD18
10
Мини багер
TidePower TD18
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
Година на производство: 2021
16 000  EUR
Онлајн: 15ден
Камион Mercedes-Benz Vito 111 CDI-Lang
11
Камион
Mercedes-Benz Vito 111 CDI-Lang
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
За транспорт на: дрва
Година на производство: 2017
Емисиона класа: Евро 6
12 500  EUR
Онлајн: 16ден
Генераторска поставка Atlas Copco QES 8
6
Генераторска поставка
Atlas Copco QES 8
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
Година на производство: 2020
1 800  EUR
Онлајн: 16ден
Градежна опрема Husqvarna A 1000
3
Градежна опрема
Husqvarna A 1000
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
Година на производство: 2021
1 120  EUR
Онлајн: 1мес 18ден
Вибрациска плоча Husqvarna LG 504
1
Вибрациска плоча
Husqvarna LG 504
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
7 500  EUR
Онлајн: 1мес 27ден
Пумпа за вода Atlas Copco Weda D04N Schmutzwasserpumpe
4
Пумпа за вода
Atlas Copco Weda D04N Schmutzwasserpumpe
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
Година на производство: 2021
540  EUR
Онлајн: 1мес 27ден
Товарно комбе Mercedes-Benz Vito 116 CDI Tourer PRO Extral
14
Товарно комбе
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Tourer PRO Extral
Simex Baumaschinenhandel GmbH
Германија
Година на производство: 2019
Километража: 56335 km
28 980  EUR
Онлајн: 2мес 4ден
Резултати пронајдени: 35
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.