Генераторски поставки


   Страница 1 од 56 1/56   
Сортирај според:
Резултати по страница:
LISTER 12 kva - генераторска поставка
 5
3 750 EUR
93 ч

Онлајн: 22час 9мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9843

Doosan engine DP180LA - 630 kVA Generator - DPX-15559 - генераторска поставка
 20
37 500 EUR
2021

Онлајн: 22час 50мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15559

Mitsubishi S16NPTA - 1.000 kVA Generator - DPX-12337 - генераторска поставка
 3
31 500 EUR
1989
99 ч

Онлајн: 22час 50мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12337

Perkins 4008TAG2A - 1.128 kVA Generator - DPX-25056 - генераторска поставка
 20
74 000 EUR
2014
1 ч

Онлајн: 22час 50мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-25056

Doosan engine P158LE - 490 kVA Generator - DPX-15554-O - генераторска поставка
 16
25 250 EUR
2021

Онлајн: 22час 50мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15554-O

Perkins 4008TAG2A - 1.128 kVA Generator - DPX-25055 - генераторска поставка
 20
74 000 EUR
2014
1 ч

Онлајн: 22час 50мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-25055

Doosan engine P086TI-1 - 185 kVA Generator - DPX-15549.1 - генераторска поставка
 20
15 250 EUR
2021

Онлајн: 22час 50мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15549.1

Scania Canopy Only for 550 kVA Genset - DPX-11405-A - генераторска поставка
 10
1 000 EUR
2004

Онлајн: 22час 50мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-11405-A

Caterpillar 3512B - 1.600 kVA Generator - DPX-12311 - генераторска поставка
 20
127 500 EUR
2007
323 ч

Онлајн: 22час 50мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12311

Scania Canopy Only for 550 kVA Genset - DPX-11404-A - генераторска поставка
 10
1 000 EUR
2004

Онлајн: 22час 51мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-11404-A

Mitsubishi S16NPTA - 1.000 kVA Generator - DPX-12338 - генераторска поставка
 3
31 500 EUR
1989
99 ч

Онлајн: 22час 51мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12338

Mitsubishi S16NPTA - 1.000 kVA Generator - DPX-12321 (3x) - генераторска поставка
 18
32 500 EUR
1989
99 ч

Онлајн: 22час 51мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12321

Doosan engine D1146 - 93 kVA Generator - DPX-15548 - генераторска поставка
 20
10 500 EUR
2021

Онлајн: 22час 51мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15548

Mitsubishi S16R-PTA - 1.750 kVA - Generator - DPX-12365 - генераторска поставка
 11
22 500 EUR
1993
999 ч
2 012 hp

Онлајн: 22час 51мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12365

Doosan engine P126TI - 275 kVA Generator - DPX-15551 - генераторска поставка
 20
20 500 EUR
2021

Онлајн: 22час 51мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15551

MIL MIL8500W 6.5 KW - генераторска поставка
 19
Аукција
Ново
2020

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

MIL MIL8500W 6.5 KW - генераторска поставка
 19
Аукција
Ново
2020

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

MIL MIL8500W 6.5 KW - генераторска поставка
 19
Аукција
Ново
2020

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

MIL MIL8500W 6.5 KW - генераторска поставка
 19
Аукција
Ново
2020

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

MIL MIL8500W 6.5 KW - генераторска поставка
 19
Аукција
Ново
2020

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

1 2 3 56   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.