Пренесувач на стебла Logset 5F од Литванија за продажба - ID: 8544495
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Logset 5F

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Слични понуди:
Rottne F10B - Пренесувач на стебла: слика 1
Rottne F10B - Пренесувач на стебла: слика 2
Rottne F10B - Пренесувач на стебла: слика 3
Rottne F10B - Пренесувач на стебла: слика 4
Rottne F10B - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Rottne F10B

Пренесувач на стебла
201218500 ч
Финска, Finnland
Објавено: 1мес 20ден
Прашајте за цена
201218500 ч
Финска, Finnland
Контактирајте го продавачот
Logset 6F - Пренесувач на стебла: слика 1
Logset 6F - Пренесувач на стебла: слика 2
Logset 6F - Пренесувач на стебла: слика 3
Logset 6F - Пренесувач на стебла: слика 4
Logset 6F - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Logset 6F

Пренесувач на стебла
201813200 чКорисна носивост: 14000 kg
Финска, Finnland, Seinäjoki, Keski-Pohjanmaa
Објавено: 2мес 22ден
Прашајте за цена
201813200 чКорисна носивост: 14000 kg
Финска, Finnland, Seinäjoki, Keski-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
Komatsu 865 - Пренесувач на стебла: слика 1
Komatsu 865 - Пренесувач на стебла: слика 2
Komatsu 865 - Пренесувач на стебла: слика 3
Komatsu 865 - Пренесувач на стебла: слика 4
Komatsu 865 - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (38)

Komatsu 865

Пренесувач на стебла
2012
Норвешка, 6250, Møre og Romsdal
Објавено: 1год 5месБрој на оглас 11069

110 800EUR

 • ≈ 6 828 459 MKD
 • ≈ 118 814 USD
2012
Норвешка, 6250, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот

Пренесувач на стебла Logset 5F

Објавено: 1мес 5ден

Хм, се чини ставка продадена
Пренесувач на стебла Logset 5F: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Пренесувач на стебла Logset 5F: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1мес 5ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Logset 5F

Поставете оглас "Потребна е техника"
Бренд

Година на производство

2012
Локација

Повеќе информации

Logset 5F broken for parts. Please contact us by email or phone numbers for more information. "Fomisas", based in Kaunas, Lithuania, for more than 15 years sells new and used forestry equipment, its parts and accessories. Company disassembles forwarders and harvesters into parts, transports new and used forestry equipment by various brands based on orders. There is a large selection of bogie and single axles, driving pumps, motors, all types of bearings, gearboxes, all electronics, modules, cab, TMC used and new tires, tracks, chains, wheels, Harvesters heads, grabs, cranes, columns, gears, reducers and etc. Efficient delivery all over Europe and beyond. Facebook: Fomisas - forestry spares Lietuviškai: +370 676 36523 German:

+49 - (0)15207174863 English: +370 674 23355 Russian:

+79116486840

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Logset 5F

Поставете оглас "Потребна е техника"
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - Fomisas, UAB