Пренесувачи на стебла


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
KOMATSU 835 - пренесувач на стебла
 10
169 000 EUR
2018
3 970 ч
Нето тежина: 15 850 kg
Корисна носивост: 11 000 kg
211 hp

Онлајн: 5ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Tigercat 1075  - пренесувач на стебла
 15
Аукција
2007
13 900 ч

Онлајн: 5ден

Blinto AB

Шведска, Schweden, Skinnskatteberg

JOHN DEERE 1010E - пренесувач на стебла
 7
74 910 EUR
2013
12 900 ч
147 hp

Онлајн: 8ден

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

PONSSE ELK 8W - пренесувач на стебла
 8
56 170 EUR
2005
27 000 ч

Онлајн: 16ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Budykierz

TIMBERJACK Vimek 606TT - пренесувач на стебла
 6
41 630 EUR
2014
6 454 ч

Онлајн: 18ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Tadzino

Hemek 650-SM958  - пренесувач на стебла
 20
Аукција
1977
7 499 ч

Онлајн: 19ден

Blinto AB

Шведска, Schweden

Valmet 890 - пренесувач на стебла
 20
31 588 EUR
2000

Онлајн: 21ден

ATS Norway AS

Норвешка, 5363, Hordaland

Идентификација 8221

Tigercat 1075  - пренесувач на стебла
 20
Аукција
2007
13 900 ч

Онлајн: 22ден

Blinto AB

Шведска, Schweden

KOMATSU 895 - пренесувач на стебла
 20
176 500 EUR
2013
4 357 ч
Нето тежина: 23 960 kg
Корисна носивост: 20 000 kg
281 hp

Онлајн: 23ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

PONSSE Buffalo 8W - пренесувач на стебла
 20
Прашајте за цена
2019
1 967 ч
Нето тежина: 19 800 kg
Корисна носивост: 14 000 kg
281 hp

Онлајн: 30ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Ponsse Wisent Dual Demonteras/Breaking  - пренесувач на стебла
 5
Прашајте за цена
2007

Онлајн: 1мес 9ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse wisent  - пренесувач на стебла
 4
Прашајте за цена
2007

Онлајн: 1мес 9ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Komatsu 865  - пренесувач на стебла
 20
Прашајте за цена
2013
19 000 ч

Онлајн: 1мес 9ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, Sweden

EFCO ERJO -*Forwarder -* - пренесувач на стебла
 3
40 080 EUR
1991
5 000 ч

Онлајн: 1мес 23ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Breń

Valmet 890.2 Demonteras/Breaking  - пренесувач на стебла
 2
Прашајте за цена
2006

Онлајн: 1мес 26ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, Sweden

JOHN DEERE 1110D Eco III - пренесувач на стебла
 8
76 000 EUR
2008
24 000 ч

Онлајн: 2мес 4ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Gródek

Valmet 890.2 - пренесувач на стебла
 20
55 886 EUR
2004

Онлајн: 2мес 22ден

ATS Norway AS

Норвешка, 7690, Trøndelag

Идентификација 8815

Ponsse Elephant - пренесувач на стебла
 20
55 886 EUR
2008

Онлајн: 2мес 22ден

ATS Norway AS

Норвешка, 7690, Trøndelag

Идентификација 8812

ABG x - пренесувач на стебла
 4
22 020 EUR
1990
1 ч

Онлајн: 3мес 3ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Łódź

TIMBERJACK x - пренесувач на стебла
 5
28 400 EUR
2019

Онлајн: 3мес 3ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Ujsoły

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.