Користени и нови Пикапи за продажба - Truck1 Македонија

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба

Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Пикапи


110
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 6 1/6   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Sprinter 316 NGT Erdgas/ Pritsche/ 291 L tanks - Пикап: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 316 NGT Erdgas/ Pritsche/ 291 L tanks - Пикап: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 316 NGT Erdgas/ Pritsche/ 291 L tanks - Пикап: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 316 NGT Erdgas/ Pritsche/ 291 L tanks - Пикап: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 316 NGT Erdgas/ Pritsche/ 291 L tanks - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
videocam

Mercedes-Benz Sprinter 316 NGT Erdgas/ Pritsche/ 291 L tanks

2016 82 598 km Нето тежина: 2 471 kg 156 hp Број на седишта: 3
Холандија, Hoofddorp
Објавено: 3мес 17ден

15 950 EUR

Цена без ДДВ

star
2016 82 598 km Нето тежина: 2 471 kg 156 hp Број на седишта: 3
Холандија, Hoofddorp
email Контактирајте го продавачот
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak Airco Trekhaak Cruise control - Пикап: слика 1
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak Airco Trekhaak Cruise control - Пикап: слика 2
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak Airco Trekhaak Cruise control - Пикап: слика 3
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak Airco Trekhaak Cruise control - Пикап: слика 4
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak Airco Trekhaak Cruise control - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
videocam

Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak Airco Trekhaak Cruise control

2015 172 992 km Нето тежина: 2 020 kg Бруто тежина: 3 000 kg Корисна носивост: 980 kg Дизел 165 hp 2-оски Број на седишта: 2
Холандија, Veghel
Објавено: 5час 32мин Број на оглас 70205103

14 900 EUR

Цена без ДДВ

star
2015 172 992 km Нето тежина: 2 020 kg Бруто тежина: 3 000 kg Корисна носивост: 980 kg Дизел 165 hp 2-оски Број на седишта: 2
Холандија, Veghel
email Контактирајте го продавачот
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak A/C Towbar Cruise control - Пикап: слика 1
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak A/C Towbar Cruise control - Пикап: слика 2
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak A/C Towbar Cruise control - Пикап: слика 3
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak A/C Towbar Cruise control - Пикап: слика 4
Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak A/C Towbar Cruise control - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
videocam

Isuzu D-max 165PK Automaat 4x4 Airco Cruise Xenon 3.5t Trekhaak A/C Towbar Cruise control

2015 172 992 km Нето тежина: 2 020 kg Бруто тежина: 3 000 kg Корисна носивост: 980 kg Дизел 165 hp 2-оски Број на седишта: 2
Холандија, Veghel
Објавено: 8час 47мин Број на оглас 70205103

14 900 EUR

Цена без ДДВ

star
2015 172 992 km Нето тежина: 2 020 kg Бруто тежина: 3 000 kg Корисна носивост: 980 kg Дизел 165 hp 2-оски Број на седишта: 2
Холандија, Veghel
email Контактирајте го продавачот
Nissan Cabstar F22 SD25 left hand drive 2.5 diesel 3.5 ton - Пикап: слика 1
Nissan Cabstar F22 SD25 left hand drive 2.5 diesel 3.5 ton - Пикап: слика 2
Nissan Cabstar F22 SD25 left hand drive 2.5 diesel 3.5 ton - Пикап: слика 3
Nissan Cabstar F22 SD25 left hand drive 2.5 diesel 3.5 ton - Пикап: слика 4
Nissan Cabstar F22 SD25 left hand drive 2.5 diesel 3.5 ton - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
videocam

Nissan Cabstar F22 SD25 left hand drive 2.5 diesel 3.5 ton

1986 375 292 km Дизел 72 hp 4x2 2-оски Број на седишта: 3
Португалија, Enxara do Bispo
Објавено: 15час 31мин

2 800 EUR

star
1986 375 292 km Дизел 72 hp 4x2 2-оски Број на седишта: 3
Португалија, Enxara do Bispo
email Контактирајте го продавачот
Isuzu D-MAX YUKON 2.5 TWIN TURBO D 4X4 - Пикап: слика 1
Isuzu D-MAX YUKON 2.5 TWIN TURBO D 4X4 - Пикап: слика 2
Isuzu D-MAX YUKON 2.5 TWIN TURBO D 4X4 - Пикап: слика 3
Isuzu D-MAX YUKON 2.5 TWIN TURBO D 4X4 - Пикап: слика 4
Isuzu D-MAX YUKON 2.5 TWIN TURBO D 4X4 - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Isuzu D-MAX YUKON 2.5 TWIN TURBO D 4X4

2015 Дизел
Обединето Кралство, Newtownabbey
Објавено: 16час 18мин Број на оглас DA15BTE
Прашајте за цена
gavel Аукција
star
2015 Дизел
Обединето Кралство, Newtownabbey
email Контактирајте го продавачот
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS - Пикап: слика 1
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS - Пикап: слика 2
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS - Пикап: слика 3
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS - Пикап: слика 4
FIAT FULLBACK 2.4 CROSS - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

FIAT FULLBACK 2.4 CROSS

2018 146 155 km Дизел 2-оски
Обединето Кралство, Doncaster
Објавено: 16час 21мин Број на оглас LK68HVS
Прашајте за цена
gavel Аукција
star
2018 146 155 km Дизел 2-оски
Обединето Кралство, Doncaster
email Контактирајте го продавачот
Ford RANGER WILDTRAK 3.2TDCI 200PS - Пикап: слика 1
Ford RANGER WILDTRAK 3.2TDCI 200PS - Пикап: слика 2
Ford RANGER WILDTRAK 3.2TDCI 200PS - Пикап: слика 3
Ford RANGER WILDTRAK 3.2TDCI 200PS - Пикап: слика 4
Ford RANGER WILDTRAK 3.2TDCI 200PS - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Ford RANGER WILDTRAK 3.2TDCI 200PS

2018 180 521 km Дизел
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Објавено: 16час 22мин Број на оглас EU18OHS
Прашајте за цена
gavel Аукција
star
2018 180 521 km Дизел
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
email Контактирајте го продавачот
Volkswagen Transporter D 246 1.6 - Пикап: слика 1
Volkswagen Transporter D 246 1.6 - Пикап: слика 2
Volkswagen Transporter D 246 1.6 - Пикап: слика 3
Volkswagen Transporter D 246 1.6 - Пикап: слика 4
Volkswagen Transporter D 246 1.6 - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Volkswagen Transporter D 246 1.6

Холандија, , ,
Објавено: 2ден Број на оглас 9627361

1 000 EUR

gavel Аукција
star
Холандија, , ,
Mitsubishi L 200 2,5 DID 4X4 KLIMA HAK - Пикап: слика 1
Mitsubishi L 200 2,5 DID 4X4 KLIMA HAK - Пикап: слика 2
Mitsubishi L 200 2,5 DID 4X4 KLIMA HAK - Пикап: слика 3
Mitsubishi L 200 2,5 DID 4X4 KLIMA HAK - Пикап: слика 4
Mitsubishi L 200 2,5 DID 4X4 KLIMA HAK - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Mitsubishi L 200 2,5 DID 4X4 KLIMA HAK

2007 258 000 km Дизел 134 hp Број на седишта: 2
Полска, Tarnobrzeg
Објавено: 2ден

4 600 EUR

Цена без ДДВ

star
2007 258 000 km Дизел 134 hp Број на седишта: 2
Полска, Tarnobrzeg
email Контактирајте го продавачот
 2001 CHEVROLET SILVERADO 2500 17140 - Пикап: слика 1
 2001 CHEVROLET SILVERADO 2500 17140 - Пикап: слика 2
 2001 CHEVROLET SILVERADO 2500 17140 - Пикап: слика 3
 2001 CHEVROLET SILVERADO 2500 17140 - Пикап: слика 4
 2001 CHEVROLET SILVERADO 2500 17140 - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

2001 CHEVROLET SILVERADO 2500 17140

2001 Бруто тежина: 9 200 kg
САД, 79903, El Paso
Објавено: 2ден Број на оглас 17140
Прашајте за цена
star
2001 Бруто тежина: 9 200 kg
САД, 79903, El Paso
email Контактирајте го продавачот
 2018 Volkswagen Amarok - Пикап: слика 1
 2018 Volkswagen Amarok - Пикап: слика 2
 2018 Volkswagen Amarok - Пикап: слика 3
 2018 Volkswagen Amarok - Пикап: слика 4
 2018 Volkswagen Amarok - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (35)

2018 Volkswagen Amarok

2018 310 866 km
Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore
Објавено: 3ден Број на оглас 100299347
Прашајте за цена
gavel Аукција
star
2018 310 866 km
Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore
email Контактирајте го продавачот
 2015 Mitsubishi Challenger - Пикап: слика 1
 2015 Mitsubishi Challenger - Пикап: слика 2
 2015 Mitsubishi Challenger - Пикап: слика 3
 2015 Mitsubishi Challenger - Пикап: слика 4
 2015 Mitsubishi Challenger - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (31)

2015 Mitsubishi Challenger

2015 326 736 km
Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Објавено: 3ден Број на оглас 140372327
Прашајте за цена
gavel Аукција
star
2015 326 736 km
Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
email Контактирајте го продавачот
 MITSUBISHI - Пикап: слика 1
 MITSUBISHI - Пикап: слика 2
 MITSUBISHI - Пикап: слика 3
 MITSUBISHI - Пикап: слика 4
 MITSUBISHI - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MITSUBISHI

Шведска, Växjö
Објавено: 4ден

8 838 EUR

gavel Аукција
star
Шведска, Växjö
email Контактирајте го продавачот
 2023 Toyota Hilux Invincible X - Пикап: слика 1
 2023 Toyota Hilux Invincible X - Пикап: слика 2
 2023 Toyota Hilux Invincible X - Пикап: слика 3
 2023 Toyota Hilux Invincible X - Пикап: слика 4
 2023 Toyota Hilux Invincible X - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (40)

2023 Toyota Hilux Invincible X

2023 41 km
Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Објавено: 4ден Број на оглас 140371600
Прашајте за цена
gavel Аукција
star
2023 41 km
Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
email Контактирајте го продавачот
Isuzu N60FF - Пикап: слика 1
Isuzu N60FF - Пикап: слика 2
Isuzu N60FF - Пикап: слика 3
Isuzu N60FF - Пикап: слика 4
Isuzu N60FF - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Isuzu N60FF

2022 48 000 km Број на седишта: 5
Италија, Roma
Објавено: 4ден Број на оглас 11751

33 000 EUR

star
2022 48 000 km Број на седишта: 5
Италија, Roma
email Контактирајте го продавачот
Volkswagen AMAROK DC LANG Dubbele Cabine Lang Aventura - Пикап: слика 1
Volkswagen AMAROK DC LANG Dubbele Cabine Lang Aventura - Пикап: слика 2
Volkswagen AMAROK DC LANG Dubbele Cabine Lang Aventura - Пикап: слика 3
Volkswagen AMAROK DC LANG Dubbele Cabine Lang Aventura - Пикап: слика 4
Volkswagen AMAROK DC LANG Dubbele Cabine Lang Aventura - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Volkswagen AMAROK DC LANG Dubbele Cabine Lang Aventura

Корисна носивост: 696 kg Дизел
Холандија, Burgemeester Nooijenlaan 8, Rips, 5764 RG
Објавено: 4ден Број на оглас 9605347

5 000 EUR

gavel Аукција
star
Корисна носивост: 696 kg Дизел
Холандија, Burgemeester Nooijenlaan 8, Rips, 5764 RG
Dodge 5.7 V8 4x4 CC - Пикап: слика 1
Dodge 5.7 V8 4x4 CC - Пикап: слика 2
Dodge 5.7 V8 4x4 CC - Пикап: слика 3
Dodge 5.7 V8 4x4 CC - Пикап: слика 4
Dodge 5.7 V8 4x4 CC - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Dodge 5.7 V8 4x4 CC

Корисна носивост: 962 kg Бензин
Холандија, Ugchelseweg 11, Apeldoorn, 7335 JP
Објавено: 4ден Број на оглас 9612633

7 500 EUR

gavel Аукција
star
Корисна носивост: 962 kg Бензин
Холандија, Ugchelseweg 11, Apeldoorn, 7335 JP
Toyota HILUX HL2 2.5 D-4D 144PS - Пикап: слика 1
Toyota HILUX HL2 2.5 D-4D 144PS - Пикап: слика 2
Toyota HILUX HL2 2.5 D-4D 144PS - Пикап: слика 3
Toyota HILUX HL2 2.5 D-4D 144PS - Пикап: слика 4
Toyota HILUX HL2 2.5 D-4D 144PS - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Toyota HILUX HL2 2.5 D-4D 144PS

2012 300 932 km Дизел
Обединето Кралство, Doncaster
Објавено: 4ден Број на оглас YD62UNL
Прашајте за цена
gavel Аукција
star
2012 300 932 km Дизел
Обединето Кралство, Doncaster
email Контактирајте го продавачот
Toyota Hilux Doppelkabine 3,0 D -4D  - Пикап: слика 1
Toyota Hilux Doppelkabine 3,0 D -4D  - Пикап: слика 2
Toyota Hilux Doppelkabine 3,0 D -4D  - Пикап: слика 3
Toyota Hilux Doppelkabine 3,0 D -4D  - Пикап: слика 4
Toyota Hilux Doppelkabine 3,0 D -4D  - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Toyota Hilux Doppelkabine 3,0 D -4D

2014 139 000 km Дизел 174 hp Број на седишта: 5
Австрија, Schörfling
Објавено: 4ден

21 800 EUR

Цена без ДДВ

star
2014 139 000 km Дизел 174 hp Број на седишта: 5
Австрија, Schörfling
email Контактирајте го продавачот
Mitsubishi L200 2011, 95000km, Automatic, Airco, Leather, 4x4 - Пикап: слика 1
Mitsubishi L200 2011, 95000km, Automatic, Airco, Leather, 4x4 - Пикап: слика 2
Mitsubishi L200 2011, 95000km, Automatic, Airco, Leather, 4x4 - Пикап: слика 3
Mitsubishi L200 2011, 95000km, Automatic, Airco, Leather, 4x4 - Пикап: слика 4
Mitsubishi L200 2011, 95000km, Automatic, Airco, Leather, 4x4 - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
videocam

Mitsubishi L200 2011, 95000km, Automatic, Airco, Leather, 4x4

2011 95 000 km Нето тежина: 2 059 kg Бруто тежина: 2 850 kg Корисна носивост: 791 kg Дизел 178 hp 4x2 2-оски
Холандија, Ter aar
Објавено: 4ден Број на оглас MIT
Прашајте за цена
star
2011 95 000 km Нето тежина: 2 059 kg Бруто тежина: 2 850 kg Корисна носивост: 791 kg Дизел 178 hp 4x2 2-оски
Холандија, Ter aar
email Контактирајте го продавачот
elv Pick up SimplyCity Electric - Пикап: слика 1
elv Pick up SimplyCity Electric - Пикап: слика 2
elv Pick up SimplyCity Electric - Пикап: слика 3
elv Pick up SimplyCity Electric - Пикап: слика 4
elv Pick up SimplyCity Electric - Пикап: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)
Електро

Elv Pick up SimplyCity Electric

2010 10 km Нето тежина: 536 kg Електро
Холандија, Ede
Објавено: 5ден Број на оглас 000026

950 EUR

Цена без ДДВ

star
2010 10 km Нето тежина: 536 kg Електро
Холандија, Ede
email Контактирајте го продавачот
1 2 3 6   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Vans - Pickup trucks
t1 old