RM Automobile M.Reis
За продавачотПогледнете мапаПонуди (115)

RM Automobile M.Reis

phone_iphoneТелефони+49 3464 ...
location_onЛокацијаGermany, Sangerhausen
Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
languageВеб-страницаhttp://www.rmautomobil.de
access_timeРаботно време09:00-18:00 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локално време на дилерот — 04:34

Испратете порака до RM Automobile M.Reis


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Товарно комбе MAN TGE 3.180 Autom. 4x4 L3H3 ACC NAVI MFL LED
20
Товарно комбе
MAN TGE 3.180 Autom. 4x4 L3H3 ACC NAVI MFL LED
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2021
Километража: 20 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 177 hp
48 731  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 27мин
Минибус, патничко комбе Ford Ford Transit Kasten 350 L4H3 Mixto PDC TEMPOMAT
20
Минибус, патничко комбе
Ford Ford Transit Kasten 350 L4H3 Mixto PDC TEMPOMAT
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2021
Километража: 20 km
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 6
30 244  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 27мин
Минибус, патничко комбе Iveco Daily Kasten L4H2 35S18 LED SCHWINGS. AHK MFL
20
Минибус, патничко комбе
Iveco Daily Kasten L4H2 35S18 LED SCHWINGS. AHK MFL
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2021
Километража: 20 km
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
33 605  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 28мин
Минибус, патничко комбе Volkswagen T6 Multivan Sportpaket ACC DSG PDC LED NAVI SHZ
20
Минибус, патничко комбе
Volkswagen T6 Multivan Sportpaket ACC DSG PDC LED NAVI SHZ
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2019
Километража: 45000 km
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 7
41 084  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 28мин
Товарно комбе Iveco Daily Kasten L4H2 35S18 LED SCHWINGS. AHK MFL
20
Товарно комбе
Iveco Daily Kasten L4H2 35S18 LED SCHWINGS. AHK MFL
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2021
Километража: 20 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 179 hp
33 605  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 28мин
Минибус, патничко комбе Volkswagen T6.1 Caravelle Trend 4M LED ACC NAVI PDC DSG
20
Минибус, патничко комбе
Volkswagen T6.1 Caravelle Trend 4M LED ACC NAVI PDC DSG
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2020
Километража: 14680 km
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 8
49 890  EUR
Онлајн: 3час 28мин
Товарно комбе, комби со двојна кабина Ford Transit Kasten 350 L4H3 Mixto PDC TEMPOMAT
20
Товарно комбе, комби со двојна кабина
Ford Transit Kasten 350 L4H3 Mixto PDC TEMPOMAT
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2021
Километража: 20 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 6
Излезна моќност: 170 hp
30 244  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 29мин
Минибус, патничко комбе Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.180 Autom. 4x4 L3H3 ACC
20
Минибус, патничко комбе
Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.180 Autom. 4x4 L3H3 ACC
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2021
Километража: 20 km
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
48 731  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 29мин
Минибус, патничко комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L4H3 AHK PDC KAMERA DAB
20
Минибус, патничко комбе
Volkswagen Crafter 35 Kasten L4H3 AHK PDC KAMERA DAB
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2020
Километража: 28660 km
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
29 319  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Минибус, патничко комбе Iveco Daily Kasten L4H2 35S18 MFL SCHWINGS. AHK TEMPOM
20
Минибус, патничко комбе
Iveco Daily Kasten L4H2 35S18 MFL SCHWINGS. AHK TEMPOM
RM Automobile M.Reis
Германија
Година на производство: 2021
Километража: 20 km
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
31 840  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Резултати пронајдени: 115
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.