Камион влекач Renault Premium 400 manual pump

Онлајн: 8мес 15ден

Бренд RENAULT
Модел Premium 400 manual pump
Идентификација 30003886
Година на производство 1998
Километража 850 344 km
Дата на прва регистрација 18.03.1998
Нето тежина 6 550 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 11 450 kg
Боја бела
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • поместување: 11 116 cc
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 16-Gang
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 800 mm
 • предни гуми: 315/70R22.5, 25%
 • задни гуми: 315/70R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • клима уред
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
7200 EUR
7 200
EUR
 • 443 851 MKD
 • 8 571 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
11:05
7 200
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
2000, 1 047 025 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 2000
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1999, 802 935 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1999
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump
Renault Premium 340 manual pump
1999, 742 302 km, 4x2
Белгија, Peer
6 800 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump, 1999
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump 613"km
Renault Premium 340 manual pump 613"km
2001, 613 946 km, 4x2
Белгија, Peer
8 700 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump 613"km, 2001
Камион влекач Renault Premium 400
Renault Premium 400
2000, 448 169 km, 4x2
Белгија, Peer
7 200 EUR
Камион влекач Renault Premium 400, 2000
Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/
Renault Premium 450 Lander manual/
2007, 476 700 km, 4x2
Белгија, Peer
7 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 Lander manual/, 2007
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual intarder
Renault Premium 410 DXI manual intarder
2008, 957 950 km, 4x2
Белгија, Peer
7 400 EUR
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual intarder, 2008
Камион влекач Renault Premium 340 hiab 140 francais
Renault Premium 340 hiab 140 francais
1998, 517 100 km, 4x2
Белгија, Peer
10 300 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 hiab 140 francais, 1998
Камион влекач Renault Premium 450 manual/intarder/724"km
Renault Premium 450 manual/intarder/724"km
2008, 724 164 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 450 manual/intarder/724"km, 2008
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual Zf intarder 3x
Renault Premium 410 DXI manual Zf intarder 3x
2008, 878 457 km, 4x2
Белгија, Peer
7 300 EUR
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual Zf intarder 3x, 2008
Камион влекач Renault Premium 340
Renault Premium 340
1997, 893 253 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 340, 1997
Камион влекач Renault Premium 440
Renault Premium 440
2006, 915 045 km, 4x2
Белгија, Peer
5 400 EUR
Камион влекач Renault Premium 440, 2006

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.