Камион влекач MAN TGX 18.500 од Обединети Арапски Емирати за продажба - ID: 8108668
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

MAN TGX 18.500

Камион влекачMAN TGX 18.500
2019

Камион влекач MAN TGX 18.500

Објавено: 4мес 1ден

PDF
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 1
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 2
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 3
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 4
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 5
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 6
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 7
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 8
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 9
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 10
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 11
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 12
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 13
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 14
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 15
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 16
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 17
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 18
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 19
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 20
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 21
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 22
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 23
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 24
Камион влекач MAN TGX 18.500: слика 25
Ask for all available pictures

Објавено: 4мес 1ден

PDF
Бренд

Модел

Година на производство

2019

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повеќе информации

BODY TYPE:

Standard Tractor Unit

MILEAGE:

500,000 KM - 700,000 KM

POWER:

368 KW (500 HP)

EURO:

EURO6

GEARBOX:

Automatic

DRIVER'S CAB:

XXL

STEERING:

Left Hand Drive

TOTAL WEIGHT:

18,000 KG

FUEL TANK:

490/250 I, Diesel

WHEEL BASE:

3,600 KM

WHEEL CONFIGURATION:

4X2

1ST AXLE:

3,600 MM

TYRE:

315/70 R22.5 (1ST & 2ND AXLE)

FIFTH WHEEL:

JOST JSK 42

Interior features & Safety

AERO PACKAGE

SAFETY PLUS PACKAGE

MAN BRAKEMATIC

BRAKE ASSIST

EMERGENCY BRAKE ASSIST 2

DISTANCE CRUISE CONTROL

LANE GUARD SYSTEM LGS

HILL HOLD CONTROL HHC

EASY START

SPEED LIMITER

AUX & USB CONNECTOR

SOUNDSYSTEM

MOBILE PHONE PREPARATION BLUETOOTH

RETARDER

ELECTRIC STABILITY PROGRAM ESP

ANTI SLIP REGULATION

ANTI LOCK BRAKING SYSTEM ABS

ELECTRIC AND HEATED KERB MIRROR

ELECTRIC AND HEATED WIDE ANGLE MIRROR

TYRE PRESSURE CONTROLSYSTEM

IMMOBILIZER

REAR UNDERRUN- VORN

AUTOMATIC HEADLIGHTS

HEADLIGHT RANGE CONTROL

RAIN SENSOR

FOG LIGHTS

TINTED GLASS

AMBIENTLIGHTING

LED DAYTIME RUNNING LIGHTS

CORNERING LIGHT

LIGHT SENSOR

SPARE WHEEL CARRIER

DIGITAL TACOGRAPH

MULTIFUNCTIONAL LEATHER STEERING WHEEL

BOARD COMPUTER

CB RADIO

ANTENNA

SUN VISOR

COOLING BOX

ALUMINIMUM INLAYS

CARPET FLOOR COVERING

STATIONARY AIR CONDITIONING

CUP HOLDER FRONT

DC/AC CONVERTER

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Други серии на Камиони влекачи MAN

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment