1 773
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 89 1/89   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN TGS 18.540 4 x 4  - камион влекач
18 200 EUR
Нето цена
MAN TG-A 18.440 E5 - камион влекач
8 760 EUR
MAN TGA 33.430 - камион влекач
 13
23 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2005
488 201 km
6x4
430 hp
Корисна носивост: 16 914 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1час 37мин

Smeets & Zonen NV

6

Белгија, Peer

Идентификација 30003364

MAN TGX 18.440 Xlx Mega manual - камион влекач
 13
8 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
853 945 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 620 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1час 37мин

Smeets & Zonen NV

6

Белгија, Peer

Идентификација 30003365

MAN TGA 18 430 LX PTO / HYDRAULIQUE pour BENNE - камион влекач
 7
6 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2006
715 000 km
4x2
430 hp

Онлајн: 4час 37мин

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 328866

MAN TGX 18 480 - камион влекач
 13
33 000 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 21.00%

Камион влекач

2015
706 000 km
4x2

Онлајн: 6час 45мин

Veinluc, S.A.

7 R

Шпанија, Ctra. Cordoba a Malaga, km. 68,290, CP:14900, Cordoba, Lucena, Spain

Идентификација 2219

MAN TGA 33 480 6x4, Retarder, Adjustable Dish (3.5) Inch / Duim, Airco, Hub reduction, euro 4 - камион влекач
 6
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
672 000 km
6x4
480 hp

Онлајн: 8час 29мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 503898

MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, Intarder - камион влекач
 12
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
941 356 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 695 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9час 51мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2564

MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, Intarder - камион влекач
 10
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
829 068 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 695 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9час 51мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2561

MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, Intarder - камион влекач
 10
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
940 428 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 695 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9час 51мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2562

MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, Intarder - камион влекач
 11
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
902 941 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 695 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9час 51мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2560

MAN TGX 18.400 XL, Euro 6, - NL Truck - - камион влекач
 12
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
662 971 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 13 117 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 9час 51мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2002

MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, NL TRUCK - камион влекач
 12
20 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
570 629 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 495 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 9час 53мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2122

MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, NL TRUCK - камион влекач
 12
20 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
547 667 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 495 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 9час 53мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2124

MAN TGX 18.400 XLX, Euro 5 - камион влекач
 10
16 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
605 328 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 10 215 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9час 53мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2588

MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, NL TRUCK - камион влекач
 12
20 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
558 720 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 495 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 9час 53мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2125

MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, NL TRUCK - камион влекач
 12
20 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
556 984 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 12 965 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 9час 53мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2120

MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, NL TRUCK - камион влекач
 12
20 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
505 553 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 12 965 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 9час 55мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2121

MAN TGS 18.440 EURO6 HOLLAND TRUCK PTO TOP CONDITION!!!!!! - камион влекач
 16
15 999 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
836 140 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 13 412 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 10час 15мин

Vierboom Trucks B.V.

Холандија, NIJMEGEN

Идентификација 36BFJ9

MAN TGX 18.440 XXL EURO 6 ADR HOLLAND TRUCK TOP ZUSTAND!!!!!!!!! - камион влекач
 18
19 899 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
662 122 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 022 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 10час 15мин

Vierboom Trucks B.V.

Холандија, NIJMEGEN

Идентификација 57BDF9

MAN MAN TGS 18.440 EURO6 HOLLAND TRUCK PTO TOP CONDITION!!!!!! - камион влекач
 18
15 999 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
873 167 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 13 412 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 10час 15мин

Vierboom Trucks B.V.

Холандија, NIJMEGEN

Идентификација 39BFJ9

MAN TGX 26.540 6X2 XXL Liftachse Euro 5 - камион влекач
 20
21 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
710 680 km
6x2
540 hp
Корисна носивост: 8 060 kg
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 13час 7мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117454

1 2 3 89   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.