Камион влекач MAN TGX 18.460 од Литванија, 25000 EUR за продажба - ID: 10840057
Најдете MAN TGX 18.460Одете на огласите за MAN TGX 18.460
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": MAN TGX 18.460

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Огласот Камион влекач MAN TGX 18.460 повеќе не е достапен, но најдовме слични понуди (20)
Слични понуди:
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN TGX 18.460

Камион влекач
2017321953 km4x2Евро 6460 КСКорисна носивост: 10607 kgБруто тежина: 18000 kg
Литванија, Vilnius
Објавено: 1ден

25 000EUR

Цена без ДДВ

Аукција
  • ≈ 1 537 712 MKD
  • ≈ 28 421 USD
2017321953 km4x2Евро 6460 КСКорисна носивост: 10607 kgБруто тежина: 18000 kg
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.500 - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.500 - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.500 - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.500 - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.500 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN TGX 18.500

Камион влекач
2019558272 km4x2Евро 6500 КС
Полска, Bodzentyn
Објавено: 17час

24 967EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 535 682 MKD
  • ≈ 28 383 USD
2019558272 km4x2Евро 6500 КС
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

MAN TGX 18.470

Камион влекач
2019631000 km4x2Евро 6470 КС
Полска, Bodzentyn
Објавено: 17час

25 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 568 466 MKD
  • ≈ 28 989 USD
2019631000 km4x2Евро 6470 КС
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)

MAN TGX 18.460

Камион влекач
2017572542 km460 КС
Полска, Jastrzębie-Zdrój
Објавено: 2мес

26 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 599 221 MKD
  • ≈ 29 558 USD
2017572542 km460 КС
Полска, Jastrzębie-Zdrój
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik

Камион влекач
395000 km4x4Евро 6460 КСБруто тежина: 18000 kg
Исланд, Saudarkrokur

24 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 531 561 MKD
  • ≈ 28 307 USD
395000 km4x4Евро 6460 КСБруто тежина: 18000 kg
Исланд, Saudarkrokur
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik

Камион влекач
395000 km4x4Евро 6460 КСБруто тежина: 18000 kg
Исланд, Saudarkrokur

24 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 531 561 MKD
  • ≈ 28 307 USD
395000 km4x4Евро 6460 КСБруто тежина: 18000 kg
Исланд, Saudarkrokur
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

MAN TGX 18.460

Камион влекач
2018730557 km4x2Евро 6460 КС
Португалија, Pampilhosa do Botao

24 000EUR

  • ≈ 1 476 204 MKD
  • ≈ 27 284 USD
2018730557 km4x2Евро 6460 КС
Португалија, Pampilhosa do Botao
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

MAN TGX 18.460

Камион влекач
2018688376 km4x2Евро 6460 КС
Португалија, Pampilhosa do Botao

24 000EUR

  • ≈ 1 476 204 MKD
  • ≈ 27 284 USD
2018688376 km4x2Евро 6460 КС
Португалија, Pampilhosa do Botao
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.470 4X2 BLS - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.470 4X2 BLS - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.470 4X2 BLS - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.470 4X2 BLS - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.470 4X2 BLS - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

MAN TGX 18.470 4X2 BLS

Камион влекач
2019454909 km4x2Евро 6470 КСБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Apeldoorn
Објавено: 8денБрој на оглас G404

24 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 531 561 MKD
  • ≈ 28 307 USD
2019454909 km4x2Евро 6470 КСБруто тежина: 18000 kg
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR.

Камион влекач
2019441052 km4x2Евро 6470 КСБруто тежина: 18000 kg
Белгија, Kortemark

24 750EUR

  • ≈ 1 522 335 MKD
  • ≈ 28 137 USD
2019441052 km4x2Евро 6470 КСБруто тежина: 18000 kg
Белгија, Kortemark
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR. - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

MAN TGX 18.470 XXL BLS+ KIPHYDR.

Камион влекач
2019475794 km4x2Евро 6470 КСБруто тежина: 18000 kg
Белгија, Kortemark

24 750EUR

  • ≈ 1 522 335 MKD
  • ≈ 28 137 USD
2019475794 km4x2Евро 6470 КСБруто тежина: 18000 kg
Белгија, Kortemark
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.470 XXL BLS + KIPHYDR. - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.470 XXL BLS + KIPHYDR. - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.470 XXL BLS + KIPHYDR. - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.470 XXL BLS + KIPHYDR. - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.470 XXL BLS + KIPHYDR. - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

MAN TGX 18.470 XXL BLS + KIPHYDR.

Камион влекач
2019502378 km4x2Евро 6470 КСБруто тежина: 18000 kg
Белгија, Kortemark
Објавено: 20денБрој на оглас E65906

24 750EUR

  • ≈ 1 522 335 MKD
  • ≈ 28 137 USD
2019502378 km4x2Евро 6470 КСБруто тежина: 18000 kg
Белгија, Kortemark
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik

Камион влекач
345000 km4x4Евро 6460 КСБруто тежина: 18000 kg
Исланд, Saudarkrokur

25 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 593 070 MKD
  • ≈ 29 444 USD
345000 km4x4Евро 6460 КСБруто тежина: 18000 kg
Исланд, Saudarkrokur
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

MAN TGX 18.460 Allrad Hydrodrive 4x4 Kipphydraulik

Камион влекач
345000 km4x4Евро 6460 КСБруто тежина: 18000 kg
Исланд, Saudarkrokur

25 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 593 070 MKD
  • ≈ 29 444 USD
345000 km4x4Евро 6460 КСБруто тежина: 18000 kg
Исланд, Saudarkrokur
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 460 2019 HYDRAULIKA 4X2 TYP BUDOWLANY 315/80 niska kabina POLIFT AUTOMAT STANDARD z Niemiec SUPER STAN TGX 470 460 420 430 500 510 400 360 410 18.460 - Камион влекач: слика 1
MAN TGS 460 2019 HYDRAULIKA 4X2 TYP BUDOWLANY 315/80 niska kabina POLIFT AUTOMAT STANDARD z Niemiec SUPER STAN TGX 470 460 420 430 500 510 400 360 410 18.460 - Камион влекач: слика 2
MAN TGS 460 2019 HYDRAULIKA 4X2 TYP BUDOWLANY 315/80 niska kabina POLIFT AUTOMAT STANDARD z Niemiec SUPER STAN TGX 470 460 420 430 500 510 400 360 410 18.460 - Камион влекач: слика 3
MAN TGS 460 2019 HYDRAULIKA 4X2 TYP BUDOWLANY 315/80 niska kabina POLIFT AUTOMAT STANDARD z Niemiec SUPER STAN TGX 470 460 420 430 500 510 400 360 410 18.460 - Камион влекач: слика 4
MAN TGS 460 2019 HYDRAULIKA 4X2 TYP BUDOWLANY 315/80 niska kabina POLIFT AUTOMAT STANDARD z Niemiec SUPER STAN TGX 470 460 420 430 500 510 400 360 410 18.460 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (40)

25 171EUR

  • ≈ 1 548 230 MKD
  • ≈ 28 615 USD
2019397000 km460 КС
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.440 - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.440 - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.440 - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.440 - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.440 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (39)

MAN TGX 18.440

Камион влекач
2016699000 km4x2440 КС
Унгарија, XVIII. kerület

24 400EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 500 807 MKD
  • ≈ 27 739 USD
2016699000 km4x2440 КС
Унгарија, XVIII. kerület
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460PS 4x4 Hydrodrive - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460PS 4x4 Hydrodrive - Камион влекач: слика 2

MAN TGX 18.460PS 4x4 Hydrodrive

Камион влекач
2016503569 km4x4Евро 6456 КСКорисна носивост: 9869 kgБруто тежина: 18010 kg
Германија, Lübbecke
Објавено: 1год

24 000EUR

  • ≈ 1 476 204 MKD
  • ≈ 27 284 USD
2016503569 km4x4Евро 6456 КСКорисна носивост: 9869 kgБруто тежина: 18010 kg
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.470 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN TGX 18.470

Камион влекач
2019493000 km4x2Евро 6470 КС
Полска, Bodzentyn
Објавено: 26ден

26 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 654 578 MKD
  • ≈ 30 581 USD
2019493000 km4x2Евро 6470 КС
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 XLX / EURO 6 / MEGA / REGULOWANE SIODŁO / RETARDER / - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 XLX / EURO 6 / MEGA / REGULOWANE SIODŁO / RETARDER / - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 XLX / EURO 6 / MEGA / REGULOWANE SIODŁO / RETARDER / - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 XLX / EURO 6 / MEGA / REGULOWANE SIODŁO / RETARDER / - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 XLX / EURO 6 / MEGA / REGULOWANE SIODŁO / RETARDER / - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

MAN TGX 18.460 XLX / EURO 6 / MEGA / REGULOWANE SIODŁO / RETARDER /

Камион влекач
2018535000 kmЕвро 6460 КС
Полска, Bodzentyn
Објавено: 17час

25 800EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 586 919 MKD
  • ≈ 29 330 USD
2018535000 kmЕвро 6460 КС
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 18.460 / XLX / RETARDER / SPROWADZONY / INDIVIDUAL EDITION - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 18.460 / XLX / RETARDER / SPROWADZONY / INDIVIDUAL EDITION - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 18.460 / XLX / RETARDER / SPROWADZONY / INDIVIDUAL EDITION - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 18.460 / XLX / RETARDER / SPROWADZONY / INDIVIDUAL EDITION - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 18.460 / XLX / RETARDER / SPROWADZONY / INDIVIDUAL EDITION - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (27)

MAN TGX 18.460 / XLX / RETARDER / SPROWADZONY / INDIVIDUAL EDITION

Камион влекач
2019572911 km4x2Евро 6460 КС
Полска, Bodzentyn
Објавено: 6ден

23 094EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 420 477 MKD
  • ≈ 26 254 USD
2019572911 km4x2Евро 6460 КС
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот

Камион влекач MAN TGX 18.460

Види слични
Хм, се чини ставка продадена
Камион влекач MAN TGX 18.460: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Камион влекач MAN TGX 18.460: слика 1
See what's in stock now
Трговски возила MAN
4.24
Осврти: 5
ПРОДАДЕНО

25 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 537 712 MKD
  • ≈ 28 421 USD

28 Јануари 2026

Овој оглас е зачуван во архивата за референца (спецификации, типична цена). На страницата нема застарени огласи — сите активни опции може да се најдат подолу.

Бренд

Модел

Година на производство

Километража

804780 km
Локација

Литванија, Lithuania, Kaunas County, 52191, Kaunas, Palemono g. 2A
Мотор/погонска група
емисиона класа

гориво

дизел
излезна моќност

460 КС
Шасија/суспензија
конфигурација на оска

број на оски

2-оски
Кабина/внатрешност
тип на кабина

кабина за спиење
модел на кабина

XL
број на кревети

2
Доплнително
тахограф

Оваа понуда е само за информативни цели. Ве молиме потврдете ги деталите директно од продавачот.

Трговски возила MAN
4.24
Осврти: 5
ПРОДАДЕНО

25 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 537 712 MKD
  • ≈ 28 421 USD

28 Јануари 2026

Оваа понуда е само за информативни цели. Ве молиме потврдете ги деталите директно од продавачот.

Други серии на Камиони влекачи MAN

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - UAB Bridgeview motors