Користени и нови ваљаци за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Ваљаци


2 308
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 116 1/116   
Сортирај според:
Резултати по страница:
BOMAG BW 120 AD-5 - мини ваљак
 10
19 030 EUR
Цена без ДДВ

Мини ваљак

790 ч
Нето тежина: 2 700 kg
32 hp

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

BOMAG BW 226 D H-4 - компактор
 6
52 917 EUR

Компактор

2016
2 300 ч
199 hp

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

 2014 Atlas Copco CC1200 - ваљак за пат
 25
Аукција

Ваљак за пат

2014
652 ч

Објавено: 29мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140352397

 CAT CB14 - ваљак за пат
 32
Аукција

Ваљак за пат

Објавено: 42мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140352433

 Hamm 3520HT - ваљак за пат
 38
Аукција

Ваљак за пат

Објавено: 44мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140352534

 Rammax RW2900-HF - ваљак за пат
 32
Аукција

Ваљак за пат

Објавено: 51мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140352508

 Dynapac CC1250 - ваљак за пат
 11
Аукција

Ваљак за пат

Објавено: 56мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140352300

 Hamm 3520HT - ваљак за пат
 39
Аукција

Ваљак за пат

Објавено: 56мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140352532

 Rammax RW2900-HF - ваљак за пат
 28
Аукција

Ваљак за пат

Објавено: 1час 4мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140352506

 2010 Bomag BW125AD-4 - ваљак за пат
 25
Аукција

Ваљак за пат

2010

Објавено: 1час 5мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140352221

 Bomag BW179D-3 - ваљак за пат
 29
Аукција

Ваљак за пат

Објавено: 1час 51мин

Euro Auctions

Шпанија, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Број на оглас 240049305

VERMEER TC4A - вибрациска плоча
 8
7 074 EUR
Цена без ДДВ

Вибрациска плоча

Објавено: 3час 44мин

Bud - Car Malgorzata Podlinska

Полска, Ciechanów

WACKER RT Grabenwalze - мини ваљак
 15
Прашајте за цена

Мини ваљак

2006
695 ч
Нето тежина: 1 500 kg
18 hp

Објавено: 4час 11мин

Abler Baumaschinen

Германија, Aichach

Bomag BW145 D-3 - компактор
 20
19 500 EUR

Компактор

2002
75 hp

Објавено: 6час 18мин

ATS Norway AS

Норвешка, Østfold, 1850

Број на оглас 14644

Dynapac CA25 - компактор
 20
11 000 EUR

Компактор

1986

Објавено: 6час 18мин

ATS Norway AS

Норвешка, 2642, Oppland

Број на оглас 15169

Bomag BW 177 D-4 - компактор
 20
23 800 EUR

Компактор

2006
80 hp

Објавено: 6час 18мин

ATS Norway AS

Норвешка, Møre og Romsdal, 6105

Број на оглас 15185

CAT CB-214C - компактор
 16
4 200 EUR

Компактор

1996
30 hp

Објавено: 6час 23мин

ATS Norway AS

Норвешка, Oppland, 2642

Број на оглас 15168

Bomag BW24R - пневматски ваљак
 20
Прашајте за цена

Пневматски ваљак

2006
5 564 ч
Нето тежина: 14 950 kg

Објавено: 18час 8мин

Delta Machinery

12

Холандија, DEURNE

Број на оглас E05613

Caterpillar CS76 XT - ваљак
 20
Прашајте за цена

Ваљак

2012
6 847 ч
Нето тежина: 18 800 kg

Објавено: 18час 9мин

Delta Machinery

12

Холандија, DEURNE

Број на оглас E05759

Dynapac CS14 - ваљак
 20
7 500 EUR
Цена без ДДВ

Ваљак

1992

Објавено: 18час 9мин

Delta Machinery

12

Холандија, DEURNE

Број на оглас E05506

Caterpillar PS-300B - пневматски ваљак
 20
Прашајте за цена

Пневматски ваљак

2001
8 464 ч
Нето тежина: 14 000 kg

Објавено: 18час 11мин

Delta Machinery

12

Холандија, DEURNE

Број на оглас E05652

Hamm GRW5 - пневматски ваљак
 19
Прашајте за цена

Пневматски ваљак

2001
5 954 ч
Нето тежина: 4 600 kg

Објавено: 18час 11мин

Delta Machinery

12

Холандија, DEURNE

Број на оглас E05614

1 2 3 116   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Rollers
t1 old