Стабилизатори на почва


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Allu PF 7+7  - стабилизатор на почва
 16
Прашајте за цена
2016
841 ч

Онлајн: 3ден

Sinnema Equipment

6

Холандија, Niederlande, Vrouwenparochie

Wirtgen WR2500S - стабилизатор на почва
 7
140 734 EUR
2007
7 931 ч

Онлајн: 1мес 8ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3901

ZBA GeoTech DSP 240/12 - стабилизатор на почва
 17
Прашајте за цена
2005
183 000 km

Онлајн: 1мес 19ден

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Полска, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

Wirtgen WR2500S - стабилизатор на почва
 7
136 595 EUR
2003
10 200 ч

Онлајн: 1мес 22ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3860

Wirtgen WR2400 - стабилизатор на почва
 9
115 898 EUR
2011
5 645 ч

Онлајн: 1мес 28ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3846

Wirtgen WR2500S - стабилизатор на почва
 7
144 873 EUR
2009
9 400 ч

Онлајн: 1мес 28ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3845

Wirtgen WS250 - стабилизатор на почва
 16
Прашајте за цена
2017
700 ч

Онлајн: 2мес 1ден

Fymas ApS

11

Данска, Glostrup

Идентификација 5106

Wirtgen WR2400 - стабилизатор на почва
 7
99 000 EUR
2009
10 100 ч

Онлајн: 2мес 6ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3829

Wirtgen WR2000 - стабилизатор на почва
 5
191 236 EUR
2010
5 400 ч

Онлајн: 2мес 16ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3770

Wirtgen WR2500S - стабилизатор на почва
 6
122 616 EUR
2002
8 400 ч

Онлајн: 2мес 27ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3756

Wirtgen WR2500S - стабилизатор на почва
 4
120 000 EUR
2002
9 400 ч

Онлајн: 3мес 3ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3736

Wirtgen WR2500S - стабилизатор на почва
 7
173 848 EUR
2008
3 200 ч

Онлајн: 3мес 3ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3536

Wirtgen WS 250 - стабилизатор на почва
 6
65 000 EUR
2010
2 500 ч

Онлајн: 3мес 10ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3697

Bomag RS-425C - стабилизатор на почва
 5
115 898 EUR
2007
6 000 ч

Онлајн: 3мес 18ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3660

Streumaster RW 18000 - стабилизатор на почва
 2
65 000 EUR
1995

Онлајн: 3мес 18ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3675

PANIEN CHALLENGER 360 - стабилизатор на почва
 14
125 000 EUR
2006
5 600 ч
550 hp

Онлајн: 4мес 8ден

STP TRADING

Франција, BETHUNE

Roadtec SX7 - стабилизатор на почва
 3
115 898 EUR
2010
3 400 ч

Онлајн: 4мес 9ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3604

Hamm RACO 350 - стабилизатор на почва
 4
70 000 EUR
2002
4 200 ч

Онлајн: 4мес 9ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3588

Caterpillar RM-350B - стабилизатор на почва
 4
57 949 EUR
1994
8 800 ч

Онлајн: 4мес 9ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3592

Wirtgen WR2500S - стабилизатор на почва
 6
310 000 EUR
2013
504 ч

Онлајн: 4мес 15ден

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Обединето Кралство, Billingham

Идентификација 3341

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.