Градежни машини


19 070
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 954 1/954   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kubota U48-4 - мини багер
27 800 EUR
JCB 416 HT - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2005
112 hp

Онлајн: 15мин

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

Австрија, Ansfelden

MERCEDES-BENZ Axor 4140 - бетонска пумпа
275 000 EUR

Бетонска пумпа

2015
61 000 km
3 300 ч
393 hp

Онлајн: 16мин

FORASİS DANIŞMANLIK İNŞAAT MAKİNA OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Турција, ANKARA

MAN  MAN TG-A 26.310 6x4 - Putzmeister 28 m  - бетонска пумпа
79 900 EUR
Нето цена

Бетонска пумпа

2004
241 475 km
310 hp

Онлајн: 19мин

HenzeTruck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Идентификација 27061-B

 Hamm HD8VV - ваљак за пат
 16
Прашајте за цена

Ваљак за пат

2012
1 136 ч

Онлајн: 25мин

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona, Sweden

Идентификација 238283

 Dynapac CA182D - компактор
 15
Прашајте за цена

Компактор

2010
1 502 ч

Онлајн: 25мин

Saxtorps Trading AB

Шведска, Landskrona, Sweden

Идентификација 238277

Zeppelin ZL 65 Terex TL 65 Schaeff  - утоварувач со тркала
 13
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

1998
6 500 ч

Онлајн: 37мин

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Schaeff ZL 65 Terex TL 65  - утоварувач со тркала
 12
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

1999
5 200 ч

Онлајн: 37мин

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Volvo L150H  - утоварувач со тркала
 20
184 155 EUR

Утоварувач со тркала

2018
1 880 ч

Онлајн: 38мин

Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp z o o

Полска, Polen, Kraków

Volvo EW180D  - багер на тркала
 20
102 697 EUR

Багер на тркала

2014
2 360 ч

Онлајн: 39мин

Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp z o o

Полска, Polen, Warszawa

MAN TG-A 26.310 6x4 Betonpumpe Putzmeister 28 m  - бетонска пумпа
 15
79 900 EUR
Нето цена

Бетонска пумпа

2004
241 475 km
310 hp

Онлајн: 49мин

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27061

AHLMANN AZ150 - утоварувач со тркала
 17
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2003
5 500 ч
Нето тежина: 11 500 kg
134 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 4922

VOLVO L 150 C - утоварувач со тркала
 19
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

1995
13 400 ч
Нето тежина: 24 000 kg
205 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 4054

LIEBHERR L586 '14 (TOP)! - утоварувач со тркала
 19
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2014
13 450 ч
Нето тежина: 36 500 kg
328 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 4424

CATERPILLAR 330D LRE LongReach 3DGPS Leica - багер гасеничар
 18
82 500 EUR

Багер гасеничар

2008
Нето тежина: 40 000 kg
268 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 5167

HITACHI ZX 225 USR LC-5B - багер гасеничар
 20
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2015
Нето тежина: 24 900 kg
163 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 3886

CATERPILLAR 963 C + Ripper (A/C) - утоварувач со гасеници
 20
36 950 EUR

Утоварувач со гасеници

2004
11 500 ч
Нето тежина: 19 589 kg
155 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 5348

TEREX TA30 6 x 6 Dumper - зглобен истоварувач
 20
36 900 EUR

Зглобен истоварувач

2007
Нето тежина: 22 485 kg
344 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 5641

AHLMANN AZ150E - утоварувач со тркала
 16
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2008
13 250 ч
Нето тежина: 11 500 kg
134 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 4076

CATERPILLAR 963D with Ripper - утоварувач со гасеници
 20
59 950 EUR

Утоварувач со гасеници

2010
10 200 ч
Нето тежина: 20 220 kg
186 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 5347

LIEBHERR R922 LC (4.097 hrs) - багер гасеничар
 19
72 900 EUR

Багер гасеничар

2015
4 097 ч
Нето тежина: 22 100 kg
147 hp

Онлајн: 1час 21мин

Overbeek Bouwmachines B.V.

Холандија, Goor

Идентификација 5775

1 2 3 954   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.