Градежни машини


25 148
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 1258 1/1258   
Сортирај според:
Резултати по страница:
WCM CTX8010 - мини багер
5 400 EUR
Terex Finlay 683 Supertrak - градежно сито
 20
30 800 EUR
Нето цена

Градежно сито

2000
12 432 ч
98 hp

Онлајн: 4час 21мин

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70132041

Volvo L110E Good tyres - утоварувач со тркала
 20
31 800 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2004
21 181 ч
211 hp

Онлајн: 4час 21мин

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70133824

Liebherr LIEBHERR BETON MIXER - 12M³ - бетонска мешалка
 9
5 750 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

1999

Онлајн: 5час 1мин

Braem

9

Белгија, Handzame

Идентификација E54436

MAN TGA 26.430 (6x4)+ LIEBHERR 12M3 - бетонска мешалка
 11
24 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2005
411 809 km
430 hp

Онлајн: 5час 1мин

Braem

9

Белгија, Handzame

Идентификација E54423

MAN TGA 35.360 BB ( WB=4800mm) + STETTER 10M3 - бетонска мешалка
 8
26 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2007
225 438 km
Нето тежина: 32 000 kg
360 hp

Онлајн: 5час 31мин

Braem

9

Белгија, Handzame

Идентификација E54170

O & K F 156 A - порамнувач
 20
Прашајте за цена

Порамнувач

2001
13 900 ч

Онлајн: 6час 7мин

Ruf Baumaschinen GmbH

Германија, Rudolf-Diesel-Straße 1, 89335 Ichenhausen, Germany

Caterpillar D9R - булдожер
 20
89 000 EUR
Нето цена

Булдожер

1998
Нето тежина: 51 000 kg
416 hp

Онлајн: 7час 25мин

Big Machinery B.V.

9

Холандија, BIG 1 BIG Machinery B.V. (Schiemerik 1)

Caterpillar 824G - булдожер
 20
89 500 EUR
Нето цена

Булдожер

2004
Нето тежина: 28 724 kg
344 hp

Онлајн: 7час 37мин

Big Machinery B.V.

9

Холандија, BIG 1 BIG Machinery B.V. (Schiemerik 1)

Caterpillar 908M - утоварувач со тркала
 20
57 400 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2020
4 ч
75 hp

Онлајн: 7час 47мин

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70133243

Caterpillar 140K - порамнувач
 20
160 000 EUR
Нето цена

Порамнувач

2018
3 161 ч
Нето тежина: 14 768 kg
226 hp

Онлајн: 8час 1мин

Big Machinery B.V.

9

Холандија, BIG 2 Douane entrepot

CATERPILLAR 345 BLME - багер гасеничар
 17
45 000 EUR

Багер гасеничар

2002
22 000 ч

Онлајн: 9час 11мин

SERVICIOS J DURAN

Шпанија, AUTOVIA A92 KM 203 HUETOR TAJAR 18360 GRANADA (ANDALUCÍA) Spain

Mercedes-Benz 3236 ( 9 m3 LIEBHERR MIXER - FRIDGE - EPS GEARBOX - 8X4 ) - бетонска мешалка
 8
23 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2005
309 456 km
Нето тежина: 14 200 kg

Онлајн: 9час 13мин

DK Trucks

7

Холандија, Nijmegen

Идентификација 49

Cummins KTA50G3 - генераторска поставка
 10
Прашајте за цена

Генераторска поставка

1994
806 ч

Онлајн: 9час 39мин

EMUNA TRADING B.V.

Холандија

Идентификација 10.100

Caterpillar 3208 - пумпа за вода
 7
Прашајте за цена

Пумпа за вода

1996
423 ч
238 hp

Онлајн: 9час 39мин

EMUNA TRADING B.V.

Холандија

Идентификација 30.100

329D 2016 - багер гасеничар
 8
Прашајте за цена

Багер гасеничар

Онлајн: 10час 1мин

shanghai aite machine,co.ltd

Кина, no.5688 minghang road, shanghai, china

Gehl 6625 - утоварувач со тркала
 9
2 500 EUR
Нето цена
Аукција

Утоварувач со тркала

2 586 ч

Онлајн: 10час 15мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Bobcat 320 - мини багер
 6
1 500 EUR
Нето цена
Аукција

Мини багер

3 700 ч
20 hp

Онлајн: 10час 15мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Kubota KX41 - мини багер
 10
2 500 EUR
Нето цена
Аукција

Мини багер

1988
6 212 ч
22 hp

Онлајн: 10час 15мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Komatsu PC09 - мини багер
 7
2 000 EUR
Нето цена
Аукција

Мини багер

2 469 ч
11 hp

Онлајн: 10час 15мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Takeuchi TB007 - мини багер
 8
2 500 EUR
Нето цена
Аукција

Мини багер

2008
3 412 ч
11 hp

Онлајн: 10час 17мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

1 2 3 1258   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.