Хм, се чини ставка продадена

Ровокопач CASE 580M

ровокопач CASE 580M

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендCASE
ИдентификацијаWZ2021112505
Година на производство2016
Дата на прва регистрација03.10.2016
Технички прегледValid till 2026-10-03
Машински часови4500 ч
Нето тежина7489 kg
Бруто тежина7489 kg
Максимална брзина39.6 km/h
Бојажолта
Мотор/погонска група
Гориводизел
Излезна моќност76 hp
Шасија/суспензија
Централно подмачкување
Тело/надградба
Кутија за алат
Опрема
ПриклучоциLoader bucket: 0.67 m³, Excavator bucket: 0.67 m³
Опис

CASE 580M Used BACKHOE LOADER for sale Machine Runs & Works Great 100% Ready to work Japan Made Located in Shanghai China Excellent Working Condition Maybe the price here is not so exactly,pictures also not enough, If want more information or pictures, please feel free to contact me as following any time in 24hrs: Imo/ Whats App: show contacts Mobile: show contacts (Wechat/show contacts/ skype)show contacts /> Email:show contacts

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.