Ровокопачи


922
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 47 1/47   
Сортирај според:
Резултати по страница:
CASE 580L - ровокопач
 4
26 793 EUR
2017
5 633 km
2 600 ч
Нето тежина: 1 179 kg

Онлајн: 39мин

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210124-2

CATERPILLAR 420F - ровокопач
 4
32 976 EUR
2017
4 184 km
2 600 ч
Нето тежина: 3 147 kg

Онлајн: 22час 20мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021012302

CATERPILLAR 430F - ровокопач
 5
34 500 EUR
2017
2 600 ч
Нето тежина: 10 700 kg

Онлајн: 22час 48мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210122-3

JCB 4CX - ровокопач
 5
31 214 EUR
2017
2 600 ч
Нето тежина: 53 755 kg

Онлајн: 22час 48мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210122-4

HSW 9.50 M - ровокопач
 5
28 620 EUR
2012

Онлајн: 23час 54мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Gózdek

JCB 3CX - ровокопач
 4
28 854 EUR
2016
4 828 km
2 000 ч
Нето тежина: 3 660 kg

Онлајн: 1ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210123-2

New Holland B80B 4/1 bucket / unused  - ровокопач
 12
33 500 EUR
Нето цена
Ново
2019
9 ч

Онлајн: 1ден

Boss Machinery BV

9

Холандија, Veldhoven

Идентификација BM3502

Case 770 EX Magnum-SS Unused / more units available  - ровокопач
 15
32 500 EUR
Нето цена
Ново
2019
5 ч

Онлајн: 1ден

Boss Machinery BV

9

Холандија, Veldhoven

Идентификација BM3691

Case 770 EX Magnum-SS Unused / more units available  - ровокопач
 15
32 500 EUR
Нето цена
2019
5 ч

Онлајн: 1ден

Boss Machinery BV

9

Холандија, Veldhoven

Идентификација BM3692

JCB 3CX - ровокопач
 5
28 854 EUR
2017
4 184 km
2 600 ч
Нето тежина: 3 343 kg

Онлајн: 1ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021012201

NEW HOLLAND B115 - ровокопач
 14
36 440 EUR
Ново
2013
5 000 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kielce

JCB 4CX ECO Sitemaster - ровокопач
 20
83 600 EUR
Ново
2020
3 ч
Нето тежина: 8 585 kg
108 hp

Онлајн: 1ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

 JCB 3CX - ровокопач
 20
Аукција

Онлајн: 2ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140244589

CATERPILLAR 420F - ровокопач
 5
34 624 EUR
2017
5 794 km
2 200 ч
Нето тежина: 3 147 kg

Онлајн: 2ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210122-2

Terex 880 Elite  - ровокопач
Прашајте за цена
2006
4 050 ч

Онлајн: 2ден

Scantruck A/S

6

Данска, Dänemark, På vej hjem

Идентификација 000116530

CATERPILLAR 432D - ровокопач
 10
24 500 EUR
2005
13 139 ч

Онлајн: 2ден

SERVICIOS J DURAN

Шпанија, AUTOVIA A92 KM 203 HUETOR TAJAR 18360 GRANADA (ANDALUCÍA) Spain

JCB 4CX - ровокопач
 5
31 277 EUR
2017
4 184 km
2 600 ч
Нето тежина: 3 384 kg

Онлајн: 2ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021012103

JCB 3CX - ровокопач
 5
28 807 EUR
2017
4 184 km
2 600 ч
Нето тежина: 3 343 kg

Онлајн: 2ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021012102

JCB 4CX - ровокопач
 6
31 277 EUR
2017
48 280 km
2 000 ч
Нето тежина: 3 660 kg

Онлајн: 3ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210121-2

Case 770 EX-SS NEW UNUSED 4x4 - ровокопач
 20
30 800 EUR
Нето цена
2019
6 ч
76 hp

Онлајн: 3ден

BAS Machinery

Холандија, Veghel

Идентификација 70133809

1 2 3 47   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.