Ровокопачи


890
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 45 1/45   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Caterpillar 434 E  - ровокопач
 17
29 000 EUR
2006
6 234 ч
90 hp

Онлајн: 6ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Niederlande, Roelofarendsveen

Идентификација 3452

FERMEC MF 750 - ровокопач
 18
16 000 EUR
1993
4 659 ч

Онлајн: 1час 18мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 8353

CASE 580M - ровокопач
 4
29 717 EUR
2017
2 300 ч
Нето тежина: 7 489 kg

Онлајн: 2час 10мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20201020-3

CATERPILLAR 420E - ровокопач
 5
33 963 EUR
2017
2 300 ч
Нето тежина: 11 000 kg

Онлајн: 2час 10мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20201020-4

CATERPILLAR 420F - ровокопач
 6
33 963 EUR
2017
2 300 ч
Нето тежина: 110 001 kg

Онлајн: 2час 10мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20201021-3

JCB 3CX - ровокопач
 6
29 717 EUR
2017
2 300 ч
Нето тежина: 6 449 kg

Онлајн: 2час 10мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20201021-4

CASE 580L - ровокопач
 4
27 594 EUR
2017
2 300 ч
Нето тежина: 8 223 kg

Онлајн: 2час 11мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20200925-4

Komatsu WB93R-5  - ровокопач
 18
37 000 EUR
2012
7 265 ч

Онлајн: 2час 14мин

Alquimecanica S. L.

6

Шпанија, Spanien, SESEÑA NUEVO

Caterpillar 444F2  - ровокопач
 4
62 000 EUR
2018
2 893 ч
109 hp

Онлајн: 2час 56мин

SIA AVESCO

Латвија, Riga

 Unused 2019 Case 770EX MAGNUM - ровокопач
 20
Аукција
2019
9 ч

Онлајн: 4час 8мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140230893

 1996 New Holland NH85-4PT - ровокопач
 7
Аукција
1996

Онлајн: 4час 12мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

Идентификација 100267861

CASE 580SR  - ровокопач
 7
22 000 EUR
2006
11 000 ч
97 hp

Онлајн: 18час 17мин

Jugokomercija doo

Србија, Serbia

JCB 4CX - ровокопач
 6
32 437 EUR
2017
48 280 km
2 000 ч
Нето тежина: 3 660 kg

Онлајн: 22час 18мин

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WT-20201020-2

JCB 4 CX - ровокопач
 20
22 500 EUR
3 950 ч
Нето тежина: 8 435 kg
92 hp

Онлајн: 1ден

Stellmann Baumaschinen A.G.

10

Белгија, ST.VITH

 2005 CAT 432D - ровокопач
 20
Аукција
2005

Онлајн: 1ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, Dromore

Идентификација 140233869

 JCB 3CX - ровокопач
 6
Аукција

Онлајн: 1ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140233137

 2012 JCB 3CX P21 - ровокопач
 17
Аукција
2012

Онлајн: 1ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140232625

JCB 4CX Eco Sitemaster - ровокопач
 20
77 450 EUR
Ново
2019
5 ч
Нето тежина: 8 578 kg
110 hp

Онлајн: 1ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

CASE 580L - ровокопач
 5
27 594 EUR
2017
2 300 ч
Нето тежина: 8 223 kg

Онлајн: 1ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20201019-3

CATERPILLAR 416E - ровокопач
 5
29 717 EUR
2017
2 630 ч
Нето тежина: 10 200 kg

Онлајн: 1ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20201019-4

JCB 3CX 14M4WA 4x4 - ровокопач
 20
Аукција
2014
4 131 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

1 2 3 45   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.