Порамнувачи

Резултати пронајдени: 1431

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Порамнувачи
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Машински часови, ч
 • Излезна моќност, hp
 • Опции
Порамнувач HBM BG 110 TA-4, 6x6, SYSTEM TOPCON 2D,
20
Порамнувач
HBM BG 110 TA-4, 6x6, SYSTEM TOPCON 2D,
F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek
Полска
Година на производство: 2008
Машински часови: 9000 ч
58 103,36  EUR
Онлајн: 1мес 28ден
Порамнувач Caterpillar 14 G
12
Порамнувач
Caterpillar 14 G
Hogeboom-machinery
Холандија
Година на производство: 1980
44 000  EUR
Онлајн: 6мес 10ден
Порамнувач Caterpillar 14 M
1
20
Порамнувач
Caterpillar 14 M
Aertssen Trading NV
Белгија
Година на производство: 2015
Машински часови: 9080 ч
Нето тежина: 25000 kg
Излезна моќност: 262 hp
170 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Порамнувач CATERPILLAR 120K
5
Порамнувач
CATERPILLAR 120K
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2015
Километража: 5150 km
Машински часови: 3100 ч
Нето тежина: 6577 kg
29 863  EUR
Онлајн: 19час 21мин
Порамнувач Zoomlion PY190B NEW UNUSED GRADER - CAT 140H
20
Порамнувач
Zoomlion PY190B NEW UNUSED GRADER - CAT 140H
BAS Machinery
Холандија
Година на производство: 2008
Машински часови: 12 ч
Излезна моќност: 196 hp
59 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 19час 58мин
Порамнувач CATERPILLAR 140G
4
Порамнувач
CATERPILLAR 140G
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Километража: 5150 km
Машински часови: 2699 ч
Нето тежина: 5724 kg
27 303  EUR
Онлајн: 20час 31мин
Порамнувач CATERPILLAR 140H
8
Порамнувач
CATERPILLAR 140H
Triangle construction machinery Co.,Ltd
Кина
Година на производство: 2015
Машински часови: 3100 ч
Излезна моќност: 185 hp
25 170  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 16G
6
Порамнувач
CATERPILLAR 16G
Triangle construction machinery Co.,Ltd
Кина
Година на производство: 2013
Машински часови: 3500 ч
Излезна моќност: 250 hp
27 730  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 140K
5
Порамнувач
CATERPILLAR 140K
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
Нето тежина: 15130 kg
49 414  EUR
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 140H
5
Порамнувач
CATERPILLAR 140H
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
Нето тежина: 21261 kg
32 374  EUR
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 160K
5
Порамнувач
CATERPILLAR 160K
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
49 414  EUR
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 140H
5
Порамнувач
CATERPILLAR 140H
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
Нето тежина: 21261 kg
32 374  EUR
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 140G
8
Порамнувач
CATERPILLAR 140G
Triangle construction machinery Co.,Ltd
Кина
Година на производство: 2013
Машински часови: 3500 ч
Излезна моќност: 150 hp
25 170  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 14G
7
Порамнувач
CATERPILLAR 14G
Triangle construction machinery Co.,Ltd
Кина
Година на производство: 2013
Машински часови: 3500 ч
Излезна моќност: 180 hp
25 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 160K
6
Порамнувач
CATERPILLAR 160K
W&Z MACHINERY CO.,LTD.
Кина
Година на производство: 2018
Машински часови: 1500 ч
49 488  EUR
Онлајн: 1ден
Порамнувач LEEBOY 985
20
Порамнувач
LEEBOY 985
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2014
Машински часови: 12283 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 16H
20
Порамнувач
CATERPILLAR 16H
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2002
Машински часови: 74787 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 12F
20
Порамнувач
CATERPILLAR 12F
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 1972
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 14H
20
Порамнувач
CATERPILLAR 14H
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2002
Машински часови: 14735 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 16H
20
Порамнувач
CATERPILLAR 16H
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2003
Машински часови: 72385 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 16H
20
Порамнувач
CATERPILLAR 16H
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2005
Машински часови: 65536 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Порамнувач CATERPILLAR 16H
20
Порамнувач
CATERPILLAR 16H
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2006
Машински часови: 38098 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Порамнувач LEEBOY 985
20
Порамнувач
LEEBOY 985
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Година на производство: 2015
Машински часови: 9866 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Страница 1 од 72
Резултати пронајдени: 1431
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.