Мини багер WCM CT10 од Холандија, 6000 EUR за продажба - ID: 7218143
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

6 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 369 137 MKD
  • ≈ 6 416 USD

WCM CT10

Мини багерWCM CT10
2023|1 ч|12 hp

6 000EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Мини багер WCM CT10

Објавено: 8ден

Додај во омилени
PDF
Мини багер WCM CT10: слика 1
Мини багер WCM CT10: слика 2
Мини багер WCM CT10: слика 3
Мини багер WCM CT10: слика 4
Мини багер WCM CT10: слика 5
Мини багер WCM CT10: слика 6
Мини багер WCM CT10: слика 7
Мини багер WCM CT10: слика 8
Мини багер WCM CT10: слика 9
Мини багер WCM CT10: слика 10
Мини багер WCM CT10: слика 11
Мини багер WCM CT10: слика 12
Мини багер WCM CT10: слика 13
Мини багер WCM CT10: слика 14
Мини багер WCM CT10: слика 15
Мини багер WCM CT10: слика 16
Мини багер WCM CT10: слика 17
Мини багер WCM CT10: слика 18
Мини багер WCM CT10: слика 19
Мини багер WCM CT10: слика 20
Мини багер WCM CT10: слика 21
Мини багер WCM CT10: слика 22
Мини багер WCM CT10: слика 23
Мини багер WCM CT10: слика 24
Мини багер WCM CT10: слика 25
Мини багер WCM CT10: слика 26
Мини багер WCM CT10: слика 27
Ask for all available pictures

Објавено: 8ден

Додај во омилени
PDF

6 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 369 137 MKD
  • ≈ 6 416 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Година на производство

2023
Состојба

нова
Машински часови

1 ч
Тежина

900 kg
Должина

1900 mm
Ширина

850 mm
Висина

1800 mm
Работна длабочина

1650 mm
Капацитет

0.025 m³
Транспортна должина

2450 mm
Транспортна ширина

850 mm
Транспортна висина

1800 mm
Максимална брзина

6 km/h
Потребна моќност

8.6 kW
Капцитет на кревање

130 kg
Висина на кревање

2490 mm
Должина на рака

1300 mm
Врска со предна хидраулика

Напон

12v
Боја

црна, жолта
Локација

Холандија, Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Мотор/погонска група
гориво

дизел
цилиндри на моторот

1
излезна моќност

12 hp
мотор

KOOP
Тело/надградба
должина на утовар

2450 mm
ширина на утовар

850 mm
висина на утовар

1800 mm
Опрема
опрема

кофа
Побарајте подетални информации
Pre-purchase inspection
 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

6 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 369 137 MKD
  • ≈ 6 416 USD
Холандија, Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands
Локално време на дилерот:
15:04
4.0
Осврти: 7
Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1

Лица за контакт
Aalt Pieper
Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Handelsonderneming pieper