Користени и нови мини багери за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Мини багери


3 031
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 152 1/152   
Сортирај според:
Резултати по страница:
JCB 8080ZTS PYÖRITTÄJÄLLÄ  - мини багер
37 900 EUR
Цена без ДДВ
Neuson ET58 - мини багер
58 500 EUR
Цена без ДДВ
KOBELCO SK60 with Swing Boom - мини багер
 6
12 580 EUR
2016
1 997 ч
Корисна носивост: 4 800 kg
56 hp

Toaks International Trading Company

Кина, Minhang District, Shanghai

Број на оглас SK60-C

KOMATSU pc10 - мини багер
 12
5 950 EUR
Цена без ДДВ
1989
2 400 ч

Machinery Hunter AG

Германија, Stuttgart

Број на оглас Warehouse Stuttgart

Takeuchi TB210 R - мини багер
 14
6 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција
2017
Нето тежина: 1 075 kg

Објавено: 47мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

LIUGONG 9018 F NEW UNUSED - HP + MP - мини багер
 20
19 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
18 hp

Објавено: 54мин

BAS World Partner

Холандија, Veghel

Број на оглас 70211784

LIUGONG 9027 F NEW UNUSED - ALL FUNCTIONS - мини багер
 20
29 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
21 hp

Објавено: 57мин

BAS World Partner

Холандија, Veghel

Број на оглас 70211785

LIUGONG 9035 E NEW UNUSED - ALL FUNCTIONS - мини багер
 20
36 800 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
11 ч
23 hp

Објавено: 57мин

BAS World Partner

Холандија, Veghel

Број на оглас 70211786

LIUGONG 909 E CR NEW UNUSED - ALL FUNCTIONS - мини багер
 20
61 800 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
29 ч
61 hp

Објавено: 59мин

BAS World Partner

Холандија, Veghel

Број на оглас 70211787

LIUGONG 915 F CR NEW UNUSED - ALL FUNCTIONS - мини багер
 20
119 800 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
122 hp

Објавено: 59мин

BAS World Partner

Холандија, Veghel

Број на оглас 70211932

Kubota KX019-4 Canopy - мини багер
 12
Прашајте за цена
Ново
2023
1 ч
Нето тежина: 1 755 kg

Објавено: 2час 35мин

VERKOOYEN MACHINES B.V.

Холандија, Vessem

Број на оглас VK8986

JCB 8014 - мини багер
 20
Прашајте за цена
2007
13 060 ч

Објавено: 2час 38мин

Compratumaquina SL

6

Шпанија, Granada

 TerexTC125rok2013przebieg3690MTHSprow. z Niemiec - мини багер
 8
44 000 EUR

Објавено: 4час 20мин

BARTZ BAGGER&BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Полска, 62-200 GNIEZNO, UL 3 MAJA 55

Giant 452 hd-hoflader - мини багер
 3
32 654 EUR
2015
3 750 ч
34 hp

Објавено: 6час

E-FARM.COM

Германија, AT-4906 EBERSCHWANG

Број на оглас 46618-NUJIQ3F

Volvo l70 b - мини багер
 8
39 600 EUR
1994
11 533 ч
89 hp

Објавено: 6час 4мин

E-FARM.COM

Германија, DK-7200 GRINDSTED

Број на оглас 46618-YMUH5HG

CLAAS torion 1511 p - мини багер
 8
307 064 EUR
2022
50 ч
170 hp

Објавено: 6час 6мин

E-FARM.COM

Германија, DK-9700 BRØNDERSLEV

Број на оглас 46618-9XDYNFX

Case-IH 321 f - мини багер
 5
42 500 EUR
2015
1 750 ч

Објавено: 6час 7мин

E-FARM.COM

Германија, DE-26683 SCHARREL

Број на оглас 46618-YEARFGD

Kubota kx080-4q - мини багер
 8
49 057 EUR
2018
48 hp

Објавено: 6час 7мин

E-FARM.COM

Германија, SI-3250 ROGAŠKA SLATINA

Број на оглас 46618-PRNBAZX

JCB 8008CTS - мини багер
 20
2 500 EUR
Цена без ДДВ
Аукција
2 100 ч

Објавено: 7час 2мин

Epic Auctions B.V.

Холандија, Leende

Број на оглас 69436

Hitachi ZX65USB-5, Tiltti, rasvari, kauha  - мини багер
 14
54 500 EUR
Цена без ДДВ
2016
2 965 ч

Објавено: 8час 10мин

Konesilta Oy

K

Финска, Finnland, Pirkkala, Pirkanmaa

Bobcat E60 Engconilla  - мини багер
 17
35 900 EUR
Цена без ДДВ
2009
4 250 ч

Објавено: 8час 10мин

Konesilta Oy

K

Финска, Finnland, Pirkkala, Pirkanmaa

Caterpillar 307D - мини багер
 9
15 076.21 EUR
2017
4 500 ч

Објавено: 8час 41мин

Shanghai Fangzhi Mechanical Engineering Co., Ltd

Кина, Shanghai, China

Број на оглас 593737

TAKEUCHI TB325R - мини багер
 6
Прашајте за цена
2021
343 ч

Објавено: 9час 33мин

FÖLDGÉP-AGRO Kft

8

Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron

CATERPILLAR 301.8 - мини багер
 8
Прашајте за цена
2021
456 ч

Објавено: 9час 34мин

FÖLDGÉP-AGRO Kft

8

Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron

1 2 3 152   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Mini excavators
t1 old