Машини за асфалт

Резултати пронајдени: 631

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Машини за асфалт
 • Машини за асфалт
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Машински часови, ч
 • Излезна моќност, hp
 • Опции
Машина за асфалт TICAB Répandeuse BS-200
1
9
Машина за асфалт
TICAB Répandeuse BS-200
TRADE INDUSTRIAL COMPANY AB
Полска
Ново
Година на производство: 2021
Прашајте за цена
Онлајн: 5мес 25ден
Асфалтен поплочувач ABG TITAN 473
20
Асфалтен поплочувач
ABG TITAN 473
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Полска
Година на производство: 2000
Машински часови: 11814 ч
Излезна моќност: 150 hp
Прашајте за цена
Онлајн: 20ден
Асфалтен поплочувач Bitelli BB 670
20
Асфалтен поплочувач
Bitelli BB 670
Hogeboom-machinery
Холандија
Година на производство: 1998
Машински часови: 3105 ч
15 000  EUR
Онлајн: 10мес 20ден
Асфалтна мешалка FABO Installation of asphalt of any capacity mobile and fixed.
15
Асфалтна мешалка
FABO Installation of asphalt of any capacity mobile and fixed.
Fabo Company
Турција
Ново
Година на производство: 2021
Прашајте за цена
Онлајн: 13час 3мин
Машина за асфалт Wirtgen W2000DC
20
Машина за асфалт
Wirtgen W2000DC
Auction Baltic UAB
Литванија
Година на производство: 1997
Машински часови: 16875 ч
Нето тежина: 24900 kg
18 300  EUR
Нето цена
Онлајн: 16час 32мин
Асфалтен поплочувач Caterpillar AP 555 E
17
Асфалтен поплочувач
Caterpillar AP 555 E
Auction Baltic UAB
Литванија
Година на производство: 2014
Машински часови: 5768 ч
Нето тежина: 16000 kg
45 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 16час 54мин
Асфалтна мешалка SUMAB NEW TECHNOLOGY! ES-15 Cold Asphalt mixing plant
1
4
Асфалтна мешалка
SUMAB NEW TECHNOLOGY! ES-15 Cold Asphalt mixing plant
SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Прашајте за цена
Онлајн: 20час 52мин
Машина за асфалт RENAULT MIDLUM
6
Машина за асфалт
RENAULT MIDLUM
AGORASTORE
Франција
Година на производство: 2004
Излезна моќност: 206 hp
10 000  EUR
Аукција
Онлајн: 22час 43мин
Асфалтна мелница Wirtgen 2100DC
1
Асфалтна мелница
Wirtgen 2100DC
Marketplace-E
Панама
Година на производство: 1992
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Асфалтна мелница WIRTGEN W100F Tracked
20
Асфалтна мелница
WIRTGEN W100F Tracked
Ritchie Bros. Auctioneers France
Франција
Година на производство: 2011
Машински часови: 5080 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Асфалтна мелница WIRTGEN W210I Tracked
20
Асфалтна мелница
WIRTGEN W210I Tracked
Ritchie Bros. Auctioneers France
Франција
Година на производство: 2014
Машински часови: 4714 ч
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Машина за асфалт Oletto 2m³ Thermo Asphalt Container Hot Box H02 wie A.T.C. / HMB
17
Машина за асфалт
Oletto 2m³ Thermo Asphalt Container Hot Box H02 wie A.T.C. / HMB
Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge
Германија
Година на производство: 2000
Нето тежина: 700 kg
Излезна моќност: 9 hp
3 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Машина за асфалт CLEANOSOL RL RL-Cold paint road marker
20
Машина за асфалт
CLEANOSOL RL RL-Cold paint road marker
MAX MACHINERY EQUIPMENT
Холандија
Година на производство: 1990
28 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Машина за асфалт Wirtgen W210
1
5
Машина за асфалт
Wirtgen W210
Smitma B.V.
Холандија
Година на производство: 2010
Машински часови: 2676 ч
Нето тежина: 29300 kg
Излезна моќност: 355 hp
197 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Машина за асфалт 2014 Wacker BFS1345A
6
Машина за асфалт
2014 Wacker BFS1345A
Euro Auctions
Шпанија
Година на производство: 2014
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Машина за асфалт Vögele Extension 1 Meter to suit SB250TV
6
Машина за асфалт
Vögele Extension 1 Meter to suit SB250TV
Euro Auctions GmbH
Германија
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Машина за асфалт Vögele 25CM Extension (2 of)
6
Машина за асфалт
Vögele 25CM Extension (2 of)
Euro Auctions GmbH
Германија
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Асфалтна мелница 2013 Wirtgen W50DCI
20
Асфалтна мелница
2013 Wirtgen W50DCI
Euro Auctions GmbH
Германија
Година на производство: 2013
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Асфалтна мелница 2013 Wirtgen W50DCI
20
Асфалтна мелница
2013 Wirtgen W50DCI
Euro Auctions GmbH
Германија
Година на производство: 2013
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Машина за асфалт NTC RZ170
9
Машина за асфалт
NTC RZ170
Euro Auctions GmbH
Германија
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Машина за асфалт Vögele Extension 1 Meter to suit SB250TV
6
Машина за асфалт
Vögele Extension 1 Meter to suit SB250TV
Euro Auctions GmbH
Германија
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Машина за асфалт Husqvarna FS400
8
Машина за асфалт
Husqvarna FS400
Euro Auctions GmbH
Германија
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Асфалтна мелница 2012 Wirtgen W50DC
3
Асфалтна мелница
2012 Wirtgen W50DC
Euro Auctions GmbH
Германија
Година на производство: 2012
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Страница 1 од 32
Резултати пронајдени: 631
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.