Кревачи ножици


   Страница 1 од 38 1/38   
Сортирај според:
Резултати по страница:
GENIE 1932 - кревач ножица
 0
4 500 EUR
Аукција
2011
2 907 ч
Нето тежина: 1 503 kg
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 15мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација 112

GENIE 1932 - кревач ножица
 0
4 500 EUR
Аукција
2011
285 ч
Нето тежина: 1 503 kg
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 15мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација 106

HAULOTTE H12SX - кревач ножица
5 500 EUR
Аукција
2005
1 942 ч
Нето тежина: 5 440 kg
Корисна носивост: 700 kg

Онлајн: 15мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Lugo

Идентификација 49

HAULOTTE OPTIMUM 8 - кревач ножица
 0
4 500 EUR
Аукција
2010
276 ч
Нето тежина: 1 590 kg
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 16мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација 92

HAULOTTE COMPACT 8 - кревач ножица
 0
2 500 EUR
Аукција
2004
606 ч
Нето тежина: 1 655 kg

Онлајн: 16мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Tarragona

Идентификација 86

HAULOTTE COMPACT 12 - кревач ножица
4 500 EUR
Аукција
2006
1 013 ч
Нето тежина: 2 470 kg
Корисна носивост: 450 kg

Онлајн: 16мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Murcia

Идентификација 127

HAULOTTE OPTIMUM 8 - кревач ножица
4 500 EUR
Аукција
2010
261 ч
Нето тежина: 1 590 kg
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 16мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација 101

JLG 245-25 4W - кревач ножица
 0
27 000 EUR
Аукција
2006
2 743 ч
Нето тежина: 16 300 kg
Корисна носивост: 750 kg

Онлајн: 16мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Valladolid

Идентификација 78

HAULOTTE OPTIMUM 8 - кревач ножица
 0
4 500 EUR
Аукција
2010
295 ч
Нето тежина: 1 590 kg
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 16мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација 91

Aichi SV06CNL  - кревач ножица
Прашајте за цена
2008

Онлајн: 21час 9мин

Scantruck A/S

Данска, Dänemark, På vej hjem

Идентификација 000114399

HAULOTTE OPTIMUM 8 Electric - кревач ножица
 10
Аукција
2007
1 280 ч

Онлајн: 22час 52мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

HAULOTTE H18SX - кревач ножица
 12
Аукција
2008

Онлајн: 22час 53мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE GS1930 Electric - кревач ножица
 11
Аукција
2008
366 ч

Онлајн: 22час 53мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE GS1930 Electric - кревач ножица
 12
Аукција
2006
335 ч

Онлајн: 22час 54мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE GS1932 Electric - кревач ножица
 11
Аукција
2004
489 ч

Онлајн: 22час 54мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

HAULOTTE H15SX 4x4 - кревач ножица
 6
Аукција
2006
2 834 ч

Онлајн: 22час 54мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

HAULOTTE H18SX 4x4 - кревач ножица
 6
Аукција
2007
3 729 ч

Онлајн: 22час 54мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

LIFTLUX SL21025 4WDS 4x4 - кревач ножица
 6
Аукција
2003
3 262 ч

Онлајн: 22час 55мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

GENIE 1930 Electric - кревач ножица
 12
Аукција
2006
362 ч

Онлајн: 22час 55мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE GS5390RT - кревач ножица
 13
Аукција
2007

Онлајн: 22час 56мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

1 2 3 38   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.