Кранови


1 494
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 75 1/75   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Potain HDT 80 - кулски кран
108 000 EUR
UNIC 500 C - мини кран
43 500 EUR
Нето цена
Hitachi Sumitomo SCX 2800/2 - кран со гасеници
 20
699 000 EUR
Нето цена

Кран со гасеници

2014
12 790 ч

Онлајн: 11мес 16ден

Aertssen Trading NV

Белгија, Doha

Идентификација T02291

PINGUELY ILL 30 - мобилен кран
 20
22 500 EUR

Мобилен кран

1992
Нето тежина: 21 000 kg
Корисна носивост: 30 000 kg

Онлајн: 13час 12мин

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

Demag AC 120-1  - кран за секакви терени
 1
Прашајте за цена

Кран за секакви терени

2007

Онлајн: 13час 37мин

DYLCRANE, S.L.U

Шпанија, Spanien

MAN TGA 33.440 6x4 - мобилен кран
 12
119 600 EUR
Нето цена

Мобилен кран

2009
113 000 km
Корисна носивост: 40 000 kg
439 hp

Онлајн: 14час 44мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

Thofehrn  - покретен кран
 4
350 EUR
Аукција

Покретен кран

1994

Онлајн: 15час 4мин

Troostwijk Auctions

Германија, Robert-Bosch-Straße 200, Hildesheim, 31139

Идентификација 7462275

Kaiser + Kraft AS 2,5-3,0 - кран
 8
1 000 EUR
Аукција

Кран

2011

Онлајн: 15час 6мин

Troostwijk Auctions

Германија, Robert-Bosch-Straße 200, Hildesheim, 31139

Идентификација 7462213

Demag  - покретен кран
 3
560 EUR
Аукција

Покретен кран

2015

Онлајн: 15час 7мин

Troostwijk Auctions

Германија, Robert-Bosch-Straße 200, Hildesheim, 31139

Идентификација 7462274

Thofehrn  - покретен кран
 4
595 EUR
Аукција

Покретен кран

2015

Онлајн: 15час 9мин

Troostwijk Auctions

Германија, Robert-Bosch-Straße 200, Hildesheim, 31139

Идентификација 7462273

HYDROS 35 ton - мобилен кран
 3
32 830 EUR
Нето цена

Мобилен кран

1990
1 ч

Онлајн: 18час 12мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Ełk

LIEBHERR LTM 1045-3.1 - мобилен кран
 4
142 200 EUR
Нето цена

Мобилен кран

2005
11 569 ч

Онлајн: 18час 12мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Ostróda

Klaas K17/24 Alu kraan - кран за секакви терени
 19
44 500 EUR
Нето цена

Кран за секакви терени

2010
751 ч

Онлајн: 1ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

XZ KR 90-5 - кулски кран
 1
Прашајте за цена

Кулски кран

Ново
2021

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kraków

DEMAG Terex AC35L - мобилен кран
 5
91 920 EUR
Нето цена

Мобилен кран

2006
15 869 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Działy

LIEBHERR LTM 1055/1 - мобилен кран
 4
Прашајте за цена

Мобилен кран

2004
63 452 km
11 500 ч
Нето тежина: 41 000 kg
Корисна носивост: 55 000 kg
361 hp

Онлајн: 1ден

M. Stemick GmbH Kran- und Baumaschinenhandel

Германија, Haltern am See

Идентификација KGGS-5887-FM

LIEBHERR LTM 1100 5.2 - мобилен кран
 1
Прашајте за цена

Мобилен кран

2017
3 925 ч

Онлајн: 1ден

CIE INTERNATIONAL

Франција, Plourhan

LIEBHERR LTM 1060 3.1 - мобилен кран
 1
Прашајте за цена

Мобилен кран

2016
3 605 ч

Онлајн: 1ден

CIE INTERNATIONAL

Франција, Plourhan

GROVE GMK 6300 - мобилен кран
 1
Прашајте за цена

Мобилен кран

2001
6 853 ч

Онлајн: 1ден

CIE INTERNATIONAL

Франција, Plourhan

FAUN ATF 220 G-5 - мобилен кран
 1
Прашајте за цена

Мобилен кран

2016
3 411 ч

Онлајн: 1ден

CIE INTERNATIONAL

Франција, Plourhan

Liebherr 540HC-L  - кулски кран
 14
Прашајте за цена

Кулски кран

2011

Онлајн: 1ден

NAGEL BAUMASCHINEN ULM GMBH

Германија, Deutschland

Terex CC2500 - кран со гасеници
 1
Аукција

Кран со гасеници

2015

Онлајн: 1ден

Marketplace-E

Франција, Ballan Mire

 Grove TMS260E - мобилен кран
 7
Аукција

Мобилен кран

Онлајн: 1ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

Идентификација 100276015

1 2 3 75   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.