Копачи на канали

Резултати пронајдени: 79

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Копачи на канали
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Машински часови, ч
 • Излезна моќност, hp
 • Опции
Копач на канали ORSI SF 50
7
Копач на канали
ORSI SF 50
Auction Baltic UAB
Литванија
Година на производство: 2007
Нето тежина: 130 kg
200  EUR
Нето цена
Онлајн: 17час 47мин
Копач на канали Yanmar Y9D
18
Копач на канали
Yanmar Y9D
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Обединето Кралство
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Копач на канали 2009 Ditch Witch 1330
1
Копач на канали
2009 Ditch Witch 1330
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2009
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 3ден
Копач на канали 2004 Vermeer RT450
20
Копач на канали
2004 Vermeer RT450
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2004
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 3ден
Копач на канали Vermeer RTX100
5
Копач на канали
Vermeer RTX100
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Обединето Кралство
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 3ден
Копач на канали VERMEER T658
20
Копач на канали
VERMEER T658
Machines Broker srl
Италија
Година на производство: 2001
Машински часови: 3054 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 5ден
Копач на канали 2016 Vermeer RTX150
14
Копач на канали
2016 Vermeer RTX150
Euro Auctions GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 5ден
Копач на канали Trencher, koparka łańcuchowa Ditch Witch 1820
20
Копач на канали
Trencher, koparka łańcuchowa Ditch Witch 1820
Bud - Car Malgorzata Podlinska
Полска
Година на производство: 1997
Машински часови: 1264 ч
4 340  EUR
Онлајн: 7ден
Копач на канали Trencher, koparka łańcuchowa Ditch Witch RT95
20
Копач на канали
Trencher, koparka łańcuchowa Ditch Witch RT95
Bud - Car Malgorzata Podlinska
Полска
Година на производство: 2005
Прашајте за цена
Онлајн: 7ден
Копач на канали Trencher, koparka łańcuchowa Vermeer RTX100
20
Копач на канали
Trencher, koparka łańcuchowa Vermeer RTX100
Bud - Car Malgorzata Podlinska
Полска
Година на производство: 2012
6 510  EUR
Онлајн: 7ден
Копач на канали Trencher, koparka łańcuchowa Vermeer V1850
20
Копач на канали
Trencher, koparka łańcuchowa Vermeer V1850
Bud - Car Malgorzata Podlinska
Полска
Година на производство: 2000
Машински часови: 492 ч
4 340  EUR
Онлајн: 7ден
Копач на канали CASE 760 4WD
20
Копач на канали
CASE 760 4WD
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Шпанија
Година на производство: 1991
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 8ден
Копач на канали VERMEER XTS1250
7
Копач на канали
VERMEER XTS1250
Vermeer Baltic OÜ
Латвија
Година на производство: 2013
Машински часови: 453 ч
Излезна моќност: 127 hp
99 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Копач на канали VERMEER FLEXTRACK 75
1
7
Копач на канали
VERMEER FLEXTRACK 75
Overbeek Bouwmachines B.V.
Холандија
Година на производство: 2004
Машински часови: 2567 ч
Нето тежина: 3946 kg
27 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Копач на канали Vermeer T858
6
Копач на канали
Vermeer T858
Sodineg France
Франција
Година на производство: 2007
Машински часови: 5760 ч
300 000  EUR
Онлајн: 19ден
Копач на канали Vermeer V4150 A, Grabenfräse, wenig Stunden
16
Копач на канали
Vermeer V4150 A, Grabenfräse, wenig Stunden
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Германија
Машински часови: 1390 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 24ден
Копач на канали Vermeer 6510 4x4x4, Deutz Motor, Grabenfräse, Allrad
12
Копач на канали
Vermeer 6510 4x4x4, Deutz Motor, Grabenfräse, Allrad
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Германија
Машински часови: 1378 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 24ден
Копач на канали WOLVERINE ZW-TCR-4820G Hydraulic
6
Копач на канали
WOLVERINE ZW-TCR-4820G Hydraulic
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Ново
Година на производство: 2021
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 25ден
Копач на канали WOLVERINE ZW-TCR-4820G Hydraulic
5
Копач на канали
WOLVERINE ZW-TCR-4820G Hydraulic
Ritchie Bros. Auctioneers - UAE
Обединети Арапски Емирати
Ново
Година на производство: 2021
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 25ден
Копач на канали 2012 Ditch Witch RT16
19
Копач на канали
2012 Ditch Witch RT16
Euro Auctions GmbH
Германија
Година на производство: 2012
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 25ден
Страница 1 од 4
Резултати пронајдени: 79
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.