Генераторски поставки SDMO


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Sdmo Perform 3000 Petrol, Frequency (Hz): 50, Max power - генераторска поставка
 9
425 EUR
2015
4 hp

Онлајн: 2мес 6ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11644

 SDMO 4.8KvA Petrol Generator - генераторска поставка
 7
Аукција

Онлајн: 3ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Идентификација 200172377

 SDMO 2.4 KvA Petrol Generator (2 of) - генераторска поставка
 8
Аукција

Онлајн: 3ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Идентификација 200172470

 SDMO 4.8 + 2.4 KvA Generator (2 of) - генераторска поставка
 10
Аукција

Онлајн: 3ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Идентификација 200172376

SDMO - генераторска поставка
 4
Аукција

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

SDMO - генераторска поставка
 4
Аукција

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 SDMO R66 - генераторска поставка
 11
Аукција

Онлајн: 13ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140242448

 2012 SDMO R110C3 - генераторска поставка
 20
Аукција
2012

Онлајн: 1мес 9ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140240619

Sdmo Technic 6500E AVR Gasoline, Single Phase, KVA 8.15 - генераторска поставка
 12
850 EUR
2016
5 ч
9 hp

Онлајн: 2мес 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11645

Sdmo Perform 3000 Petrol, Frequency (Hz): 50, Max power - генераторска поставка
 9
425 EUR
2015
4 hp

Онлајн: 2мес 6ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11644

SDMO HX3000TB-UK - генераторска поставка
 8
330 EUR

Онлајн: 4мес 17ден

DANARTE, S.L.

Шпанија, Pontedeume - La Coruña.

SDMO R 66 C 3 - генераторска поставка
 17
Прашајте за цена
2013
1 573 ч

Онлајн: 6мес 10ден

Machinery Resale bvba

Белгија, Waregem

Идентификација G20051413

Sdmo K9 - 9 kVA Generator - DPX-17000 - генераторска поставка
 17
6 250 EUR
2020

Онлајн: 11мес 28ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-17000

Sdmo J110 - 110 kVA Generator - DPX-17106 - генераторска поставка
 18
15 100 EUR
2020

Онлајн: 1год 2мес

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-17106

Sdmo J130 - 130 kVA Generator - DPX-17107 - генераторска поставка
 17
18 600 EUR
2019

Онлајн: 1год 2мес

DPX Power

8

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-17107

Sdmo J66 - 66 kVA Generator - DPX-17103 - генераторска поставка
 20
11 400 EUR
2020

Онлајн: 1год 2мес

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-17103

Sdmo J88 - 88 kVA Generator - DPX-17105 - генераторска поставка
 15
12 750 EUR
2020

Онлајн: 1год 2мес

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-17105

Sdmo J165 - 165 kVA Generator - DPX-17108 - генераторска поставка
 13
20 850 EUR
2020

Онлајн: 1год 2мес

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-17108

Sdmo J77 - 77 kVA Generator - DPX-17104 - генераторска поставка
 17
12 100 EUR
2019

Онлајн: 1год 2мес

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-17104

SDMO Hatz Air cooled - генераторска поставка
 2
1 750 EUR
Нето цена
1994

Онлајн: 1год 2мес

HOLLAND TRADING TRANSPORT & REPAIR B.V.

10

Холандија, Giethoorn

SDMO AIR cooled - генераторска поставка
 2
1 350 EUR
Нето цена
1990

Онлајн: 1год 2мес

HOLLAND TRADING TRANSPORT & REPAIR B.V.

10

Холандија, Giethoorn

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.