Генераторски поставки IVECO


   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Iveco Skid Mounted 6 Cylinder - генераторска поставка
Аукција

Онлајн: 6час 11мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, United Kingdom | Leeds

Iveco 8065E - 70 kVA Generator - DPX-12052 - генераторска поставка
 20
4 650 EUR
2004
20 948 ч

Онлајн: 3ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12052

Iveco F4GE0455C - 60 kVA Generator - DPX-12031 - генераторска поставка
 19
4 600 EUR
2011
24 441 ч

Онлајн: 3ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12031

Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12040 - генераторска поставка
 20
4 500 EUR
2011
39 816 ч

Онлајн: 3ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12040

Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator set - DPX-12061 - генераторска поставка
 19
4 900 EUR
2012
7 368 ч

Онлајн: 3ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12061

Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12042 - генераторска поставка
 20
4 650 EUR
2011
18 239 ч

Онлајн: 3ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12042

Iveco NEF45SM1 - 60 kVA Generator - DPX-12054 - генераторска поставка
 17
4 400 EUR
2005
31 326 ч

Онлајн: 3ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12054

Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12027 - генераторска поставка
 17
4 400 EUR
2011
65 410 ч

Онлајн: 3ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12027

Iveco F4GE0455C - 60 kVA Generator - DPX-12041 - генераторска поставка
 20
4 650 EUR
2011
17 886 ч

Онлајн: 3ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12041

Iveco Intermetal Motor - генераторска поставка
 6
7 500 EUR
2006
14 550 km

Онлајн: 3ден

GARAGE CEVOMAN n.v

7

Белгија, Herentals, Belgium

Iveco Intermetal Motor - генераторска поставка
 6
7 500 EUR
11 100 km

Онлајн: 3ден

GARAGE CEVOMAN n.v

7

Белгија, Herentals, Belgium

Iveco 8035E15 - 33 kVA Generator - DPX-11974 - генераторска поставка
 19
3 500 EUR
2008
42 376 ч

Онлајн: 4ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-11974

Iveco Iveco F4GE0455C - 60 kVA Generator - DPX-12119 - генераторска поставка
 18
4 650 EUR
2011
21 835 ч

Онлајн: 5ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12119

 LOT # 2016 -- Aggreko 125KvA Generator c/w 8065SRe25 Iveco Engine - генераторска поставка
 11
Аукција

Онлајн: 5ден

Euro Auctions GmbH

Германија, Germany | Dormagen

 LOT # 2036 -- Aggreko 60KvA Generator c/w 8065E Iveco Engine - генераторска поставка
 11
Аукција

Онлајн: 5ден

Euro Auctions GmbH

Германија, Germany | Dormagen

CGM 30F - Iveco 33 Kva generator - генераторска поставка
 1
7 500 EUR
2019
38 hp

Онлајн: 5ден

CGM Power

Холандија, Niederlande, Assendelft

CGM 300F - Iveco 330 Kva generator - генераторска поставка
 1
29 000 EUR
2019
374 hp

Онлајн: 5ден

CGM Power

Холандија, Niederlande, Assendelft

CGM 600F - Iveco 660 Kva generator - генераторска поставка
 1
51 950 EUR
2019
687 hp

Онлајн: 5ден

CGM Power

Холандија, Niederlande, Assendelft

CGM 250F - Iveco 275 Kva generator - генераторска поставка
 1
22 950 EUR
2019
311 hp

Онлајн: 5ден

CGM Power

Холандија, Niederlande, Assendelft

CGM 170F - Iveco 187 Kva generator - генераторска поставка
 1
17 950 EUR
2019
203 hp

Онлајн: 5ден

CGM Power

Холандија, Niederlande, Assendelft

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.