Нови генераторски поставки HIMOINSA

Слични понуди

HIMOINSA HIW30 30 KVA - генераторска поставка
 10
Аукција
2000

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

 Himoinsa HYW45T5 - генераторска поставка
 10
Аукција

Онлајн: 9ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 2004 Himoinsa HSW400 - генераторска поставка
 12
Аукција

Онлајн: 11ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Himoinsa HFW-200 - генераторска поставка
 11
Аукција

Онлајн: 11ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Himoinsa HFW-100 - генераторска поставка
 8
Аукција

Онлајн: 19ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Himoinsa HFW-100 - генераторска поставка
 9
Аукција

Онлајн: 19ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176  - генераторска поставка
 18
4 250 EUR
2005
8 784 ч

Онлајн: 1мес 27ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12176

Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173  - генераторска поставка
 19
4 600 EUR
2008
13 204 ч

Онлајн: 1мес 27ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12173

Himoinsa HIW30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12167  - генераторска поставка
 16
4 050 EUR
2003
12 084 ч

Онлајн: 1мес 29ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12167

Himoinsa HYW-35 - генераторска поставка
 10
5 750 EUR
2016
1 312 ч
47 hp

Онлајн: 2мес 1ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA N 162

Himoinsa HYW-60 - генераторска поставка
 8
8 500 EUR
2016
2 248 ч
81 hp

Онлајн: 2мес 1ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA N 163

Himoinsa HYW-35 - генераторска поставка
 8
5 750 EUR
2016
1 360 ч
47 hp

Онлајн: 2мес 1ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA N 160

Himoinsa HYW-60 - генераторска поставка
 10
9 000 EUR
2016
993 ч
81 hp

Онлајн: 2мес 1ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA N 164

Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172  - генераторска поставка
 20
4 750 EUR
2006
12 587 ч

Онлајн: 2мес 7ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12172

Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177  - генераторска поставка
 20
4 800 EUR
2006
23 562 ч

Онлајн: 2мес 7ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12177

Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169  - генераторска поставка
 18
4 150 EUR
2005
9 289 ч

Онлајн: 2мес 8ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-12169

Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170  - генераторска поставка
 17
4 400 EUR
2005
11 531 ч

Онлајн: 2мес 8ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12170

Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951  - генераторска поставка
 12
4 100 EUR
2005
16 042 ч

Онлајн: 3мес 7ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-11951

Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955  - генераторска поставка
 13
4 250 EUR
2005
6 858 ч

Онлајн: 3мес 9ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-11955

Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947  - генераторска поставка
 14
4 000 EUR
2005
18 890 ч

Онлајн: 3мес 11ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-11947

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.