Генераторски поставки DOOSAN


24
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
DOOSAN G40 40 KVA - генераторска поставка
 6
Аукција
2012
5 690 ч

Онлајн: 22час 57мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

DOOSAN G100 102.6 KVA Generator Set - генераторска поставка
 6
Аукција
2010
18 510 ч

Онлајн: 19ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

Doosan DP180LA - 630 kVA Generator - DPX-15559 - генераторска поставка
 20
38 500 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-15559

Doosan P126TI-II - 330 kVA Generator - DPX-15552 - генераторска поставка
 20
22 500 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15552

Doosan D1146T - 132 kVA Generator - DPX-15549 - генераторска поставка
 20
12 150 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-15549

Doosan DP158LC - 510 kVA Generator - DPX-15555 - генераторска поставка
 20
32 500 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15555

Doosan P086TI - 220 kVA Generator - DPX-15550 - генераторска поставка
 20
17 750 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-15550

Doosan D1146 - 93 kVA Generator - DPX-15548 - генераторска поставка
 20
10 500 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15548

Doosan DP222LC - 825 kVA Generator - DPX-15565 - генераторска поставка
 20
54 500 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15565

Doosan P086TI-1 - 185 kVA Generator - DPX-15549.1 - генераторска поставка
 20
15 250 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-15549.1

Doosan P158LE-1 - 410 kVA Generator - DPX-15553 - генераторска поставка
 20
29 250 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-15553

Doosan P126TI - 275 kVA Generator - DPX-15551 - генераторска поставка
 20
20 500 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15551

Doosan P158LE - 490 kVA Generator - DPX-15554-O - генераторска поставка
 15
25 250 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-15554-O

Doosan DP222LB - 750 kVA Generator - DPX-15563 - генераторска поставка
 16
47 500 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15563

Doosan DP158LD - 580 kVA Generator - DPX-15557 - генераторска поставка
 18
35 400 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-15557

Doosan DP180LB - 710 kVA Generator - DPX-15562 - генераторска поставка
 20
40 750 EUR
2019

Онлајн: 3мес 25ден

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15562

Doosan DP222LC - 825 kVA Generator - DPX-15565-O - генераторска поставка
 12
48 500 EUR
2019

Онлајн: 7мес 15ден

DPX Power

7

Холандија, Oudenbosch

Идентификација DPX-15565-O

Doosan Canopy only for 825 kVA Genset - DPX-99055 - генераторска поставка
 6
2 500 EUR
2017

Онлајн: 1год

DPX Power

7

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-99055

DOOSAN-IR G 250 - генераторска поставка
 12
Прашајте за цена
2013
1 051 ч
Нето тежина: 4 780 kg

Онлајн: 1год 1мес

Machinery Resale bvba

Белгија, Waregem

Идентификација G14062702

DOOSAN-IR 250 kVA - генераторска поставка
 12
Прашајте за цена
2009
4 874 ч
Нето тежина: 4 784 kg

Онлајн: 1год 2мес

Machinery Resale bvba

Белгија, Waregem

Идентификација G15102608

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.