Генераторски поставки CATERPILLAR


   Страница 1 од 6 1/6   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Caterpillar 3512B - 1.600 kVA Generator - DPX-12311  - генераторска поставка
 20
127 500 EUR
2007
323 ч

Онлајн: 23час 1мин

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12311

Caterpillar Caterpillar 3516 B 3516 B SR 5 - генераторска поставка
 14
Прашајте за цена
2014
2 145 hp

Онлајн: 2ден

IKRAN S.R.L.

11

Италија, SAN PAOLO BS

Идентификација 000210

 CAT 600KvA Skid Mounted Generator, C18 Engine - генераторска поставка
 10
Аукција

Онлајн: 2ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140243463

CATERPILLAR 550 - генераторска поставка
 7
Прашајте за цена

Онлајн: 6ден

Cervetti Project srl

9

Италија, Anzola Emilia (BO)

Идентификација PLN00813

CATERPILLAR 800F - генераторска поставка
 7
Прашајте за цена

Онлајн: 6ден

Cervetti Project srl

9

Италија, Anzola Emilia (BO)

Идентификација 4BZ04866

Caterpillar DE275E0 - C9 - 275 kVA Generator - DPX-18020  - генераторска поставка
 20
33 900 EUR
2021

Онлајн: 8ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18020

Caterpillar DE250E0 - C9 - 250 kVA Generator - DPX-18019  - генераторска поставка
 20
30 500 EUR
2021

Онлајн: 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18019

Caterpillar DE400E0 - C13 - 400 kVA Generator - DPX-18023  - генераторска поставка
 20
41 000 EUR
2021

Онлајн: 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18023

Caterpillar DE200E0 - 200 kVA Generator - DPX-18017  - генераторска поставка
 20
22 500 EUR
2021

Онлајн: 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18017

Caterpillar DE330E0 - C9 - 330 kVA Generator - DPX-18022  - генераторска поставка
 20
39 900 EUR
2021

Онлајн: 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18022

Caterpillar DE220E0 - 220 kVA Generator - DPX-18018  - генераторска поставка
 20
24 900 EUR
2021

Онлајн: 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18018

Caterpillar 3412 - 900F - 900 kVA Generator - DPX-18033-O  - генераторска поставка
 17
Прашајте за цена
2021

Онлајн: 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18033-O

Caterpillar DE450E0 - C13 - 450 kVA Generator - DPX-18024  - генераторска поставка
 20
44 000 EUR
2021

Онлајн: 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18024

Caterpillar DE300E0 - C9 - 300 kVA Generator - DPX-18021  - генераторска поставка
 20
38 900 EUR
2021

Онлајн: 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18021

Caterpillar 3512BHD 1875 Kva Generator Set - генераторска поставка
 4
185 000 EUR
Нето цена
Ново
1 ч
Нето тежина: 10 000 kg
2 039 hp

Онлајн: 11ден

Big Machinery B.V.

9

Холандија, BIG 5 Douane entrepot

Caterpillar 3512B HD 1875kVA Generator Set - генераторска поставка
 1
185 000 EUR
Нето цена
Ново
1 ч
Нето тежина: 10 000 kg
2 039 hp

Онлајн: 11ден

Big Machinery B.V.

9

Холандија, BIG 5 Douane entrepot

Caterpillar 3512B HD 1875kVA Generator Set - генераторска поставка
 5
185 000 EUR
Нето цена
Ново
2020
1 ч
Нето тежина: 10 000 kg
2 039 hp

Онлајн: 11ден

Big Machinery B.V.

9

Холандија, BIG 5 Douane entrepot

Caterpillar C32 1100 KVA Generator set - генераторска поставка
 13
114 900 EUR
Нето цена
Ново
2020
2 ч
Нето тежина: 9 000 kg
1 196 hp

Онлајн: 11ден

Big Machinery B.V.

9

Холандија, BIG 5 Douane entrepot

Caterpillar C32 1100 KVA Generator set - генераторска поставка
 11
114 900 EUR
Нето цена
Ново
2020
2 ч
Нето тежина: 9 000 kg

Онлајн: 11ден

Big Machinery B.V.

9

Холандија, BIG 5 Douane entrepot

Caterpillar C32 1100 KVA Generator set - генераторска поставка
 11
114 900 EUR
Нето цена
Ново
2019
1 ч
Нето тежина: 9 000 kg

Онлајн: 11ден

Big Machinery B.V.

9

Холандија, BIG 5 Douane entrepot

1 2 3 6   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.