Дигачки платформи UPRIGHT


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Upright SL-26N - кревач ножица
 13
500 EUR
Аукција

Кревач ножица

2 230 ч

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Costersweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Идентификација 6510197

Upright SL26 - кревач ножица
 10
500 EUR
Аукција

Кревач ножица

Нето тежина: 3 150 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Costersweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Идентификација 6496087

UpRight MX19 Electric, 7.8m Working Height, Non Marking Ty  - кревач ножица
 14
3 250 EUR

Кревач ножица

2006

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11410

UPRIGHT 15m - кревач ножица
 20
7 821 EUR

Кревач ножица

2000
1 ч

Онлајн: 4ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kórnik

UpRight MX 19 - кревач ножица
 14
1 011 EUR
Аукција

Кревач ножица

2008

Онлајн: 9ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

UpRight X26N - кревач ножица
 20
1 550 EUR
Аукција

Кревач ножица

2007
Корисна носивост: 340 kg

Онлајн: 9ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

UpRight MX19 - кревач ножица
 17
1 011 EUR
Аукција

Кревач ножица

2008

Онлајн: 9ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

UpRight SL20D 63400-004 - кревач ножица
 20
472 EUR
Аукција

Кревач ножица

1996

Онлајн: 9ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

UPRIGHT SR27RT - кревач ножица
 5
26 630 EUR

Кревач ножица

2009
20 ч

Онлајн: 14ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Łódź

UpRight AB46 - дигачка зглобна платформа
 10
10 500 EUR

Дигачка зглобна платформа

2000
1 300 ч

Онлајн: 17ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

UPRIGHT TL33 Electric Tow Behind Articulated - дигачка зглобна платформа
 19
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2001

Онлајн: 22ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

UPRIGHT 66907001 - кревач ножица
 15
Аукција

Кревач ножица

Онлајн: 1мес 6ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

UpRight UL25, Eenpersoons hoogwerker, 9,5 meter - дигачка платформа
 17
3 650 EUR
Нето цена

Дигачка платформа

2007
1 ч
Нето тежина: 349 kg

Онлајн: 2мес 2ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

UpRight SL 30SL speed Level 4x4  - дигачка платформа
 8
8 025 EUR

Дигачка платформа

2001

Онлајн: 2мес 3ден

Lintrup Maskinhandel A/S

Данска, Dänemark, Lintrup

Идентификација 8339040A

UpRight AB38 Electric, 13.5m Working Height, Non Marking T  - дигачка зглобна платформа
 11
7 400 EUR

Дигачка зглобна платформа

2004

Онлајн: 2мес 5ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 09767

UpRight SL20, hoogwerker, 8 meter - кревач ножица
 15
3 450 EUR
Нето цена

Кревач ножица

1997
1 243 ч
Нето тежина: 1 423 kg

Онлајн: 2мес 20ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

UpRight Schaar hoogwerker, 8 meter, electro - кревач ножица
 12
3 650 EUR
Нето цена

Кревач ножица

1997

Онлајн: 3мес 3ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

 UPRICHT Upright AB38 hoogwerker AB 38 - дигачка зглобна платформа
 4
6 500 EUR

Дигачка зглобна платформа

2003
Нето тежина: 3 200 kg
Корисна носивост: 215 kg

Онлајн: 4мес 14ден

GARAGE CEVOMAN n.v

7

Белгија, Herentals, Belgium

UpRight SB80  - телескопска платформа
 18
14 500 EUR

Телескопска платформа

2000
111 ч

Онлајн: 4мес 18ден

Bac Sp. z o.o.

Полска, Polen

UPRIGHT TM12 - вертикален јарболски подигнувач
 11
3 750 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2010

Онлајн: 7мес 9ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2930

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.