47
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
NISSAN  - камион со подигачка кошница
 5
15 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2005
42 000 km
3 600 ч

Онлајн: 2мес 17ден

KAMS D.O.O.

Словенија, Bertoki

NISSAN Tecchio K 422 - камион со подигачка кошница
 4
22 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2007
52 000 km
5 600 ч

Онлајн: 3час 38мин

KAMS D.O.O.

Словенија, Bertoki

Nissan Cabstar 35.13 Hoogwerker 30000km - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2009
1 635 ч

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

NISSAN CABSTAR w/Lion Lift GT16-09 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција

Камион со подигачка кошница

2010
95 420 km

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/Pc Produzioni GT 18/12 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција

Камион со подигачка кошница

2010
132 673 km

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR F24.25. - камион со подигачка кошница
 7
Аукција

Камион со подигачка кошница

2007

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

NISSAN CABSTAR 35.11 w/Multitel 160 ALU DS 16 m - камион со подигачка кошница
 6
Аукција

Камион со подигачка кошница

50 010 km

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

7

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

NISSAN ZED 23.3JH - камион со подигачка кошница
 4
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2018
85 ч
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 6ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација TRUM/0024

NISSAN SOCAGE DA324 - камион со подигачка кошница
 7
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2010
50 000 km
4 000 ч
Корисна носивост: 225 kg

Онлајн: 10ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Идентификација 07B4E00B

NISSAN CMC PLA 21 - камион со подигачка кошница
 10
18 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2006
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 10ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Идентификација 64C0F592

NISSAN Cabstar - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2008
52 000 km
4 000 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 10ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Идентификација B70B1237

Nissan Cabstar - камион со подигачка кошница
 3
Аукција

Камион со подигачка кошница

2006

Онлајн: 12ден

IronPlanet Europe

Франција, BRUMATH

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 6
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
108 379 km

Онлајн: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 5
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
132 050 km

Онлајн: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2007 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 6
Аукција

Камион со подигачка кошница

2007
97 146 km

Онлајн: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 5
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
62 544 km

Онлајн: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 6
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
80 054 km

Онлајн: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 6
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
63 978 km

Онлајн: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 6
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
122 342 km

Онлајн: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 6
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
57 592 km

Онлајн: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2007 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 6
Аукција

Камион со подигачка кошница

2007
50 972 km

Онлајн: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.