28
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Multitel J352TA - камион со подигачка кошница
 3
Аукција

Камион со подигачка кошница

2000

Онлајн: 3час 26мин

IronPlanet Europe

Франција, Grand Couronne

Multitel 22 m - камион со подигачка кошница
 8
19 170 EUR

Камион со подигачка кошница

2004
1 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Widuchowa

Multitel J350TA - камион со подигачка кошница
 20
116 800 EUR

Камион со подигачка кошница

2003
5 703 ч

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Lublin

Multitel MX200DS - камион со подигачка кошница
 13
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2012
100 000 km
4 000 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 17ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Идентификација 424C122A

Multitel Pagliero MX210 DS - камион со подигачка кошница
 2
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2019

Онлајн: 21ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација TG-19210

Multitel SMX170 - дигачка зглобна платформа
 7
18 500 EUR

Дигачка зглобна платформа

2009
2 900 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1мес 5ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Идентификација 9DD65A14

Multitel smx225 - дигачка зглобна платформа
 8
26 500 EUR

Дигачка зглобна платформа

2011
3 000 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1мес 5ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Идентификација 621FE5A2

Multitel mx200 - камион со подигачка кошница
 6
22 500 EUR

Камион со подигачка кошница

2007
80 000 km
4 000 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1мес 19ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo (CN)

Идентификација 45CEEDDF

Multitel 180 ALU - камион со подигачка кошница
 7
17 970 EUR

Камион со подигачка кошница

2003

Онлајн: 1мес 24ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Warszawa

Multitel Pagliero SMX 250 - дигачка зглобна платформа
 2
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2019

Онлајн: 2мес 18ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација TG-250SMX

Multitel Pagliero HX195 KIT - камион со подигачка кошница
 4
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2019

Онлајн: 3мес 16ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација TG-195K

Multitel 180ds - камион со подигачка кошница
 4
24 770 EUR

Камион со подигачка кошница

2008

Онлајн: 3мес 23ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Zalas

Multitel Pagliero MT204 Híbrida - камион со подигачка кошница
 3
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2019

Онлајн: 3мес 25ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација TG-MT204 HYB

Multitel Pagliero MZ250 - камион со подигачка кошница
 4
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2019

Онлајн: 4мес 13ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација TG-MZ250

Multitel 30T Vrachtwagen Hoogwerker, 30 meter - дигачка платформа
 20
22 500 EUR
Нето цена

Дигачка платформа

1997
429 471 km

Онлајн: 4мес 14ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Multitel MT 18 - камион со подигачка кошница
 4
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2010
80 000 km
4 500 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 4мес 30ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo (CN)

Идентификација 1D5D5BAF

Multitel SMX250  - дигачка платформа
 15
32 500 EUR

Дигачка платформа

2012
13 ч

Онлајн: 7мес 7ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

8

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10360

Multitel SMX250HD  - дигачка платформа
 13
39 500 EUR

Дигачка платформа

2013
652 ч

Онлајн: 7мес 7ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

8

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10361

Multitel Pagliero HX195 - камион со подигачка кошница
 4
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2019

Онлајн: 7мес 23ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација G-190086

Multitel Pagliero HX200EX - камион со подигачка кошница
 8
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2019

Онлајн: 7мес 23ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација G-190078

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.