Дигачки платформи MAGNI


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Magni ES0807ep - кревач ножица
 20
1 000 EUR
Аукција

Кревач ножица

2020
Нето тежина: 1 560 kg
2 hp

Онлајн: 1ден

Troostwijk Auctions

Холандија, , ,

Идентификација 6439893

Magni DS141RT - кревач ножица
 15
5 000 EUR
Аукција

Кревач ножица

2020
7 ч
Нето тежина: 5 050 kg
24 hp

Онлајн: 1ден

Troostwijk Auctions

Холандија, , ,

Идентификација 6439445

Magni ES1008E - кревач ножица
 12
1 000 EUR
Аукција

Кревач ножица

2019
1 ч
Нето тежина: 2 180 kg
4 hp

Онлајн: 1ден

Troostwijk Auctions

Холандија, , ,

Идентификација 6439892

MAGNI ES 0807E - кревач ножица
 9
Прашајте за цена

Кревач ножица

Ново

Онлајн: 2ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 0000

MAGNI DS1418 RT - кревач ножица
 5
Прашајте за цена

Кревач ножица

Ново
26 hp

Онлајн: 2ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9376

MAGNI ES 0607E - кревач ножица
 11
Прашајте за цена

Кревач ножица

Ново
2019

Онлајн: 2ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 0000

Magni ES1412E - кревач ножица
 20
5 000 EUR
Аукција

Кревач ножица

2020
3 ч
Нето тежина: 2 880 kg
6 hp

Онлајн: 15ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Lopikerweg West 24, Lopik, 3411 AM

Идентификација 6415738

Magni ES0607E Scherenbühne // 5.6m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 13
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 2мес 4ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација es0607e

Magni ES1412E Scherenbühne // 13.8m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 12
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 2мес 4ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација es1412e

Magni ES1612E Scherenbühne // 15.7m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 13
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 2мес 4ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација es1612e

Magni ES1012E Scherenbühne // 10m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 12
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 2мес 4ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација es1012e

Magni ES1212E Scherenbühne // 12m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 11
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 2мес 4ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација es1212e

Magni ES0807E Scherenbühne // 7.8m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 8
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 2мес 4ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација es0807e

Magni ES1008E Scherenbühne // 10m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 12
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 2мес 4ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација es1008e

Magni ES0807E - кревач ножица
 18
Прашајте за цена

Кревач ножица

2018

Онлајн: 2мес 7ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80206

MAGNI ES0807E - кревач ножица
 3
8 500 EUR

Кревач ножица

2019
12 ч
Нето тежина: 1 415 kg

Онлајн: 2мес 20ден

Georg Hirtz GmbH & Co KG

Германија, 76661 Philippsburg

Идентификација 18

MAGNI ES1412E - кревач ножица
 3
13 900 EUR

Кревач ножица

2018
11 ч
Нето тежина: 2 880 kg

Онлајн: 2мес 20ден

Georg Hirtz GmbH & Co KG

Германија, 76661 Philippsburg

Идентификација 17

Magni ES1212E - кревач ножица
 18
Прашајте за цена

Кревач ножица

2019

Онлајн: 8мес 20ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80288

Magni ES1012E - кревач ножица
 13
Прашајте за цена

Кревач ножица

2019

Онлајн: 8мес 20ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80286

Magni ES1012E - кревач ножица
 13
Прашајте за цена

Кревач ножица

2019

Онлајн: 8мес 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80285

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.