Дигачки платформи KOMATSU


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
KOMATSU FD30 - вертикален јарболски подигнувач
 4
5 112 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015
3 800 km
1 800 ч
Нето тежина: 4 210 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112602

KOMATSU FD25 - вертикален јарболски подигнувач
 5
4 848 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2014
3 700 km
1 500 ч
Нето тежина: 3 710 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112601

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.