Дигачки платформи GENIE


   Страница 1 од 23 1/23   
Сортирај според:
Резултати по страница:
GENIE GR26J - вертикален јарболски подигнувач
 14
15 950 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015
206 ч

Онлајн: 20час 41мин

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 3125

Genie GS-1930 - кревач ножица
 11
1 000 EUR
Аукција

Кревач ножица

2006
455 ч
Нето тежина: 1 493 kg

Онлајн: 23час 1мин

Troostwijk Auctions

Холандија, Gewandeweg 9, Geleen, 6161 DJ

Идентификација 6514399

Genie GS-1932 - кревач ножица
 11
1 000 EUR
Аукција

Кревач ножица

2015
237 ч
Нето тежина: 1 517 kg

Онлајн: 23час 3мин

Troostwijk Auctions

Холандија, Gewandeweg 9, Geleen, 6161 DJ

Идентификација 6515407

Genie GS-1530 - кревач ножица
 13
1 000 EUR
Аукција

Кревач ножица

2008
613 ч
Нето тежина: 1 227 kg

Онлајн: 23час 3мин

Troostwijk Auctions

Холандија, Gewandeweg 9, Geleen, 6161 DJ

Идентификација 6515361

Genie Z45/25J Bi-Energy - дигачка зглобна платформа
 3
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2017

Онлајн: 1ден

IronPlanet Europe

Обединето Кралство, Maltby

GENIE GS1932 Electric - кревач ножица
 11
Аукција

Кревач ножица

2008
676 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE Z60/34 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 15
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2005
5 122 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE GS3384 4x4 Electric - кревач ножица
 12
Аукција

Кревач ножица

2006
2 645 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE GR-12 - кревач ножица
 13
Аукција

Кревач ножица

2003

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

Genie S65 - кревач ножица
 18
5 000 EUR
Аукција

Кревач ножица

2006
4 791 ч
Нето тежина: 10 083 kg
51 hp

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Costersweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Идентификација 6496094

Genie  - кревач ножица
 13
500 EUR
Аукција

Кревач ножица

2 175 ч

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Costersweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Идентификација 6507570

Genie GS-5390 - кревач ножица
 18
1 000 EUR
Аукција

Кревач ножица

2006
1 619 ч
Нето тежина: 7 537 kg
48 hp

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Costersweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Идентификација 6497516

GENIE GS 1932 - кревач ножица
 2
5 000 EUR

Кревач ножица

2012

Онлајн: 2ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9298

Genie GR-15 Electric, 6.35m Working Height, Non Marking  - дигачка зглобна платформа
 7
2 650 EUR

Дигачка зглобна платформа

2006
453 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11393

Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach  - дигачка зглобна платформа
 15
16 900 EUR

Дигачка зглобна платформа

2007
3 333 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11399

Genie GS3246 Electric, 12m Working Height, Non Marking T  - кревач ножица
 12
5 900 EUR

Кревач ножица

2004
684 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10868

Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach  - дигачка зглобна платформа
 16
14 900 EUR

Дигачка зглобна платформа

2005
3 442 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11280

Genie Z30/20NRJ Electric, 10.9m Working Height, Rotating  - дигачка зглобна платформа
 15
11 900 EUR

Дигачка зглобна платформа

2006
869 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11457

Genie Z30/20N Electric, 10.9m Working Height, Jib, Non M  - дигачка зглобна платформа
 14
9 500 EUR

Дигачка зглобна платформа

2001
1 325 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11455

Genie GS1932 Electric, 7.8m Working Height, Non Marking  - кревач ножица
 10
4 250 EUR

Кревач ножица

2005
552 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11451

1 2 3 23   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.