Дигачки платформи


   Страница 1 од 114 1/114   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Genie GS2668RT Diesel, 4x4 Drive, 10m Working Height, Ro  - кревач ножица
 15
8 950 EUR

Кревач ножица

2007
3 082 ч

Онлајн: 7мес 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11314

Opel Movano F3500 Hubarbeitsbühne K26 12m 120kg - камион со подигачка кошница
 15
36 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2016
114 120 km
123 hp

Онлајн: 15час 48мин

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

14

Германија, Hans-Boeckler-Str. 22a, D-40764, Langenfeld, Germany

Идентификација 01213102

Teupen LEO 25T - телескопска платформа
 15
Прашајте за цена

Телескопска платформа

2011
5 941 ч
Нето тежина: 3 000 kg
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 17час 25мин

Brabant AG Industrie B.V.

Холандија, Klundert

Идентификација 42219

HAULOTTE STAR10 - вертикален јарболски подигнувач
 12
8 500 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2010
410 ч
Нето тежина: 2 760 kg
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 21час 38мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација GAM-12762

HAULOTTE COMPACT 14 - кревач ножица
 15
9 500 EUR

Кревач ножица

2011
401 ч
Нето тежина: 3 175 kg
Корисна носивост: 350 kg

Онлајн: 21час 38мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација GAM-12996

HAULOTTE COMPACT 14 - кревач ножица
 14
9 000 EUR

Кревач ножица

2010
521 ч
Нето тежина: 3 175 kg
Корисна носивост: 350 kg

Онлајн: 21час 38мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација GAM-12991

HAULOTTE COMPACT 14 - кревач ножица
 15
9 500 EUR

Кревач ножица

2011
268 ч
Нето тежина: 3 175 kg
Корисна носивост: 350 kg

Онлајн: 21час 38мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација GAM-12994

HAULOTTE COMPACT 14 - кревач ножица
 15
9 500 EUR

Кревач ножица

2011
457 ч
Нето тежина: 3 175 kg
Корисна носивост: 350 kg

Онлајн: 21час 38мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација GAM-12995

HAULOTTE STAR10 - вертикален јарболски подигнувач
 12
8 500 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2010
595 ч
Нето тежина: 2 760 kg
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 21час 38мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација GAM-12763

Mercedes-Benz camiva DLK 23/12  - камион со подигачка кошница
 9
39 000 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1992
40 000 km
379 hp

Онлајн: 1ден

Geurts Trucks B.V.

9

Холандија, ANDELST

Mercedes-Benz ACTROS 3332 6X4 XCMG DG53C FIRE FIGTHING PLATFOR  - камион со подигачка кошница
 15
159 000 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2012
3 197 km
320 hp

Онлајн: 1ден

Geurts Trucks B.V.

9

Холандија, ANDELST

Crown WAVE 50-118 - вертикален јарболски подигнувач
 16
4 800 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015

Онлајн: 1ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 16876

SMAC BPC40 - дигачка платформа
 20
1 500 EUR
Нето цена
Аукција

Дигачка платформа

691 ч

Онлајн: 1ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Grove Toucan 10 - дигачка платформа
 20
2 500 EUR
Нето цена
Аукција

Дигачка платформа

2001

Онлајн: 1ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

JLG 2030ES - кревач ножица
 20
1 500 EUR
Нето цена
Аукција

Кревач ножица

2009
322 ч

Онлајн: 1ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Power tower 5  - кревач ножица
 13
2 300 EUR

Кревач ножица

2011

Онлајн: 1ден

E.M. TIJS OCCASIONS

Холандија, Niederlande, Luttenberg

Идентификација 20503

JLG Toucan 8E UDT - вертикален јарболски подигнувач
 5
9 220 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2013

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Poznań

NISSAN Cabstar 32-11 - камион со подигачка кошница
 20
9 716 EUR

Камион со подигачка кошница

2008
78 874 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kępno

HAULOTTE HA32PX 4x4x4 - дигачка зглобна платформа
 17
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2004
8 194 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

JLG 1930ES - кревач ножица
 10
Аукција

Кревач ножица

2008

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

DINOLIFT 150T-1 Tow Behind - дигачка зглобна платформа
 14
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2008
3 902 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

1 2 3 114   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.