Булдожери за поставување цевки


53
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Caterpillar 330BL pipelayer - булдожер за поставување цевки
 20
Прашајте за цена
2002
4 324 ч

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04789

Caterpillar D6E Pipe carrier - булдожер за поставување цевки
 20
Прашајте за цена
1995
4 281 ч

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04434

Caterpillar D8T Pipe carrier - булдожер за поставување цевки
 20
Прашајте за цена
2011
9 363 ч

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E02750

Xrok Granite 400 - булдожер за поставување цевки
 8
Прашајте за цена
Ново
2021

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04398

Xrok Granite 400 - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
Ново
2021

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04519

Caterpillar 594H - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
1985
Нето тежина: 55 100 kg

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04973

Caterpillar 583K - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
1977
1 949 ч
Нето тежина: 40 600 kg

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04714

Caterpillar D8K Pipe carrier - булдожер за поставување цевки
 20
Прашајте за цена
1978
1 235 ч

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04881

Xrok Granite 400 - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
Ново
2021

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04518

Xrok Granite 400 - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
Ново
2021

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04517

EPE PL95H - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
2013
867 ч
Нето тежина: 60 850 kg

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E03222

Caterpillar 587R - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
2011
4 154 ч
Нето тежина: 53 442 kg

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација E04830

Delta DPM345FX Kit - булдожер за поставување цевки
 20
Прашајте за цена
2016

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација K04757

Delta DPM345FX Kit - булдожер за поставување цевки
 20
Прашајте за цена
2016

Онлајн: 1ден

Delta Machinery

10

Холандија, DEURNE

Идентификација K04756

CATERPILLAR  - булдожер за поставување цевки
 20
Аукција
1969

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

9

Шпанија, OCANA, ESP

Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, T - булдожер за поставување цевки
 6
9 900 EUR
Нето цена
1972
468 ч
Нето тежина: 9 000 kg

Онлајн: 9ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација J02798

Caterpillar D4D Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Ti - булдожер за поставување цевки
 6
9 900 EUR
Нето цена
1975
762 ч
Нето тежина: 11 000 kg

Онлајн: 9ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација J04214

DRESSTA SB60 - булдожер за поставување цевки
 7
Прашајте за цена
2007
245 ч

Онлајн: 10ден

Whelen Heavy Equipment Limited

Кина, Hefei

CATERPILLAR 571G - булдожер за поставување цевки
 16
28 716 EUR

Онлајн: 10ден

Whelen Heavy Equipment Limited

Кина, Hefei

 DAIFENG DGY40S - булдожер за поставување цевки
 20
Прашајте за цена
2002

Онлајн: 10ден

Whelen Heavy Equipment Limited

Кина, Hefei

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.