Багери на тркала


   Страница 1 од 29 1/29   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Caterpillar M318C - багер на тркала
 7
34 900 EUR
Нето цена
2002
8 545 ч
Нето тежина: 19 000 kg
162 hp

Онлајн: 3час 7мин

Smitma B.V.

10

Холандија, Venlo

Идентификација 182000

HYUNDAI HW140 - багер на тркала
 20
113 000 EUR
Ново
2019
11 ч
Нето тежина: 14 880 kg
148 hp

Онлајн: 5час 6мин

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

CATERPILLAR M322D  - багер на тркала
 20
56 000 EUR
2012
10 465 ч
167 hp

Онлајн: 5час 38мин

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Osnabrück

Германија, Zum Attersee 10, Osnabrück, DE-49076

Идентификација D2W00421

LIEBHERR A309LI  - багер на тркала
 15
31 000 EUR
2007
5 850 ч

Онлајн: 5час 38мин

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Osnabrück

Германија, Zum Attersee 10, Osnabrück, DE-49076

Идентификација KZK034340

CATERPILLAR M322F  - багер на тркала
 19
109 000 EUR
2016
5 258 ч
176 hp

Онлајн: 5час 38мин

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Osnabrück

Германија, Zum Attersee 10, Osnabrück, DE-49076

Идентификација F2Z00212

TEREX TW110  - багер на тркала
 20
48 000 EUR
2012
3 124 ч

Онлајн: 5час 38мин

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Osnabrück

Германија, Zum Attersee 10, Osnabrück, DE-49076

Идентификација TW01100860

TEREX TW85 4x4 - багер на тркала
 1
Аукција
2012
7 502 ч

Онлајн: 6час 46мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

CASE WX168B 4X4 - багер на тркала
 20
Аукција
Ново
2019
8 ч

Онлајн: 6час 46мин

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

CASE WX148 - багер на тркала
 20
Аукција
Ново
2019
7 ч

Онлајн: 6час 50мин

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

HAMM HP 280i - багер на тркала
 4
Прашајте за цена
2019
380 ч
Нето тежина: 24 250 kg

Онлајн: 6час 56мин

werwie GmbH

Германија, Konz

Идентификација GWAI298

 2008 Volvo EW160C - багер на тркала
 20
Аукција
2008

Онлајн: 7час 10мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140244103

 2016 Hitachi ZX170W-5B - багер на тркала
 4
Аукција
2016

Онлајн: 7час 19мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140244264

 O & K MH6.5 - багер на тркала
 20
Аукција

Онлајн: 7час 20мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140244147

LIEBHERR A900C EW LITR - багер на тркала
 8
43 830 EUR
2009
10 267 ч

Онлајн: 7час 42мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Gajków

TEREX 1606 ZW - багер на тркала
 10
67 730 EUR
2007
6 484 ч

Онлајн: 7час 42мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Radzyń Podlaski

Volvo EW140D - багер на тркала
 13
45 000 EUR
2012
6 100 ч
Нето тежина: 16 850 kg

Онлајн: 8час

Sodineg France

13

Франција, Neuville-Saint-Amand

Идентификација 56003

 Straightline GRW101 - багер на тркала
 5
Прашајте за цена
2015

Онлајн: 8час 59мин

FÖLDGÉP-AGRO Kft

6

Унгарија, Győr

DOOSAN DX21OW - багер на тркала
 6
Прашајте за цена
2009

Онлајн: 8час 59мин

FÖLDGÉP-AGRO Kft

6

Унгарија, Győr

CATERPILLAR M 313 D - багер на тркала
 12
Прашајте за цена
2011
11 000 ч

Онлајн: 1ден

OCCAMAT

Франција, ZA dOrcel 69220 Corcelles en Beaujolais, France

DOOSAN DX160W - багер на тркала
 5
2 470.73 EUR
2008
13 021 ч

Онлајн: 1ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

1 2 3 29   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.