Багери


6 021
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 302 1/302   
Сортирај според:
Резултати по страница:
KOMATSU PC120 - багер
 6
24 732 EUR

Багер

2016
4 828 km
2 000 ч
Нето тежина: 5 443 kg

Онлајн: 2мин

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210124-6

KOMATSU PC210 - багер
 7
37 098 EUR

Багер

2017
4 506 km
1 900 ч
Нето тежина: 9 525 kg

Онлајн: 6мин

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210124-5

KOMATSU PC300 - багер
 4
53 586 EUR

Багер

2017
4 506 km
1 900 ч
Нето тежина: 9 979 kg

Онлајн: 15час 32мин

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210123-5

JCB 15 C-1 - мини багер
 9
15 500 EUR
Нето цена

Мини багер

2018
555 ч
Нето тежина: 1 664 kg
15 hp

Онлајн: 18час 34мин

Uwe Müller GmbH

Германија, Eschweiler

Caterpillar 336 FL - багер гасеничар
 20
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2015
5 530 ч
Нето тежина: 37 780 kg
320 hp

Онлајн: 19час 25мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0379

Caterpillar 330 D2L - багер гасеничар
 20
139 000 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2018
2 442 ч
Нето тежина: 33 000 kg
211 hp

Онлајн: 19час 25мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Stabroek

Идентификација ATR-0699

KOMATSU PC55MR - багер гасеничар
 4
12 366 EUR

Багер гасеничар

2017
4 319 km
2 641 ч
Нето тежина: 2 341 kg

Онлајн: 19час 33мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021012306

Kubota KX080-3 - мини багер
 9
Прашајте за цена

Мини багер

2013
5 985 ч
64 hp

Онлајн: 21час 51мин

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Австрија, Ansfelden

HITACHI ZX240 - багер гасеничар
 5
32 976 EUR

Багер гасеничар

2017
4 279 km
2 600 ч
Нето тежина: 10 705 kg

Онлајн: 21час 58мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021012305

HYUNDAI R225LC7 - багер гасеничар
 5
32 976 EUR

Багер гасеничар

2017
4 262 km
2 600 ч
Нето тежина: 10 024 kg

Онлајн: 22час 2мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021012304

KOMATSU PC56 - багер гасеничар
 4
13 190 EUR

Багер гасеничар

2017
4 184 km
2 600 ч
Нето тежина: 2 404 kg

Онлајн: 22час 5мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021012303

EveRun ERE16 - мини багер
 20
1 000 EUR
Аукција

Мини багер

2020
Нето тежина: 1 600 kg
13 hp

Онлајн: 22час 13мин

Troostwijk Auctions

Холандија, Ambachtstraat 24, Venray, 5804 CD

Идентификација 6987280

Sennebogen 835 M C  - справувач со отпад/ индустрија
49 900 EUR

Справувач со отпад/ индустрија

2001
10 980 ч
226 hp

Онлајн: 22час 30мин

Issleib-Nutzfahrzeuge

Германија, Deutschland

KOMATSU PC400 - багер гасеничар
 6
73 929 EUR

Багер гасеничар

2017
2 600 ч
Нето тежина: 41 400 kg

Онлајн: 22час 38мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210122-9

KOMATSU PC450 - багер гасеничар
 5
36 964 EUR

Багер гасеничар

2017
2 300 ч
Нето тежина: 201 395 kg

Онлајн: 22час 38мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210122-10

Terex TW 130 inkl. SW SMP & Löffel !!!  - багер на тркала
 6
33 900 EUR
Нето цена

Багер на тркала

2009
9 000 ч

Онлајн: 23час 26мин

BMT Magdeburg GmbH

Германија, Irxleben

Liebherr R 924 LC  - багер гасеничар
 3
71 900 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2012
6 150 ч

Онлајн: 23час 26мин

BMT Magdeburg GmbH

Германија, Irxleben

DOOSAN DH150 - багер
 4
23 083 EUR

Багер

2017
483 km
1 900 ч
Нето тежина: 6 804 kg

Онлајн: 23час 41мин

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, Shanghai

Идентификација WT-20210123-6

Volvo EW140D - багер на тркала
 16
45 000 EUR

Багер на тркала

2012
6 112 ч
Нето тежина: 16 850 kg

Онлајн: 23час 41мин

Sodineg France

13

Франција, Neuville-Saint-Amand

Идентификација 56003

Ihi Imer 40 vxl - мини багер
 9
17 000 EUR

Мини багер

2010
5 695 ч

Онлајн: 23час 42мин

SARL MB TP AGRI

Франција, RUFFEC

Идентификација 84

1 2 3 302   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.