Багери


5 858
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 293 1/293   
Сортирај според:
Резултати по страница:
DAEWOO 225LCV - багер гасеничар
Прашајте за цена
Minibagger Kompaktbagger Nante NT45  - мини багер
28 211 EUR
Нето цена
HITACHI ZX75US - багер гасеничар
17 926 EUR

Багер гасеничар

2017
4 828 km
2 600 ч
Нето тежина: 3 221 kg

Онлајн: 7мин

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-2020102110

Liebherr A 316 inkl. SW 33 & Tieflöffel !!!  - багер на тркала
 6
22 900 EUR
Нето цена

Багер на тркала

2000
3 560 ч

Онлајн: 35мин

BMT Magdeburg GmbH

Германија, Irxleben

Liebherr A 900 C Litr. inkl. Engcon Tilt & OilQuick !!!  - багер на тркала
 9
68 900 EUR
Нето цена

Багер на тркала

2008
11 500 ч

Онлајн: 35мин

BMT Magdeburg GmbH

Германија, Irxleben

Fuchs MHL 340 - справувач со отпад/ индустрија
Прашајте за цена

Справувач со отпад/ индустрија

2014
9 116 ч
172 hp

Онлајн: 42мин

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

Австрија, Ansfelden

Wacker Neuson ET 24 - мини багер
 5
25 860 EUR

Мини багер

2018

Онлајн: 54мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Modlniczka

HYUNDAI 235 LCR 9-A - багер гасеничар
 16
55 450 EUR

Багер гасеничар

2011
10 400 ч

Онлајн: 54мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Rzeszów

FUCHS MHL 331 - справувач со отпад/ индустрија
 7
54 360 EUR

Справувач со отпад/ индустрија

2008
10 972 ч

Онлајн: 55мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Strzelno

LIEBHERR 912 - багер на тркала
 4
6 547 EUR

Багер на тркала

1988
1 ч

Онлајн: 55мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Straduny

NEW HOLLAND MH Plus - багер на тркала
 8
24 000 EUR

Багер на тркала

Ново
2005
8 800 ч

Онлајн: 55мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Suwałki

VOLVO 2014 EC380 DL EXCAVATOR - багер гасеничар
 20
77 500 EUR

Багер гасеничар

2014
11 500 ч
Нето тежина: 39 700 kg
288 hp

Онлајн: 1час 2мин

ERCAL TRUCKS

Турција, Ankara

TAKEUCHI TB250E - мини багер
 10
19 000 EUR

Мини багер

2016
20 000 ч

Онлајн: 1час 9мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9722

YANMAR SV 08 - мини багер
 8
Прашајте за цена

Мини багер

Ново
2020
2 ч
10 hp

Онлајн: 1час 9мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9763

HYUNDAI HX220L - багер гасеничар
 20
68 500 EUR

Багер гасеничар

2017
4 150 ч
185 hp

Онлајн: 1час 9мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9869

KUBOTA U-10 - мини багер
 9
10 750 EUR

Мини багер

2013
1 562 ч
10 hp

Онлајн: 1час 9мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 7389

AIRMAN AX33U - мини багер
 8
Прашајте за цена

Мини багер

2019
709 ч
30 hp

Онлајн: 1час 10мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9647

VOLVO EC 55 - мини багер
 6
27 000 EUR

Мини багер

2011
3 422 ч

Онлајн: 1час 11мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 7034

YANMAR VIO 12 - мини багер
 6
Прашајте за цена

Мини багер

2018
330 ч
12 hp

Онлајн: 1час 11мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9863

JCB tm 320 agri tier 4i - мини багер
 5
56 000 EUR

Мини багер

2014
2 990 ч

Онлајн: 1час 27мин

E-FARM GmbH

Германија, DE-18246 BÜTZOW

Идентификација 46618-FJLBYCM

Weidemann 3080 - мини багер
 9
45 000 EUR

Мини багер

2018
41 ч

Онлајн: 1час 29мин

E-FARM GmbH

Германија, DE-99976 ANRODE / OT LENGEFELD

Идентификација 46618-MI7VPXA

Striegel uni 150 dy - мини багер
 6
12 750 EUR

Мини багер

2007
3 500 ч
18 hp

Онлајн: 1час 29мин

E-FARM GmbH

Германија, DE-84539 AMPFING

Идентификација 46618-JDTRFWM

1 2 3 293   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.