Xiffix - Special Trailer Trading & Rental
Xiffix - Special Trailer Trading & Rental
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Телефони
Веб-страница
http://www.xiffix.nl
Локација
Холандија, Almere
Beemsterweg 12-B 1311 XC Almere, The Netherlands
Последни понуди
Faymonville 3-ass. Vlakke uitschuifbare oplegger // Naloop gestuurd - полуприколка со рамна платформа
 7
19 500 EUR

Полуприколка со рамна платформа

2010
3-оски
Корисна носивост: 35 360 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11542

Nooteboom 3-ass. Vlakke uitschuifbare oplegger // 3x gestuurd - полуприколка со рамна платформа
 9
9 900 EUR

Полуприколка со рамна платформа

1997
3-оски
Корисна носивост: 43 340 kg
Бруто тежина: 55 000 kg

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11799

Goldhofer 2 bed 4 PENDEL assen uitschuifbare dieplader met extra afn. nek - полуприколка за низок утовар
 10
69 900 EUR

Полуприколка за низок утовар

2000

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11637

Nooteboom 3-ass. Vlakke uitschuifbare oplegger // 3x gestuurd - полуприколка со рамна платформа
 8
9 900 EUR

Полуприколка со рамна платформа

1997
3-оски
Корисна носивост: 43 360 kg
Бруто тежина: 55 000 kg

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11798

Nooteboom 3-ass. Uitschuifbare semi dieplader - полуприколка за низок утовар
 9
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

2006
3-оски
Корисна носивост: 35 900 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11870

Broshuis 4-ass. Uitschuifbare semi dieplader - полуприколка за низок утовар
 12
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

2001
4-оски
Корисна носивост: 29 880 kg
Бруто тежина: 42 800 kg

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11873

Nooteboom 4-ass. Vlakke dubbel (2x) uitschuifbare oplegger // 4x gestuurd - полуприколка со рамна платформа
 13
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

2000
4-оски
Корисна носивост: 64 520 kg
Бруто тежина: 82 000 kg

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11866

Broshuis 3-ass. Vlakke uitschuifbare oplegger // Naloop gestuurd - полуприколка со рамна платформа
 7
8 000 EUR

Полуприколка со рамна платформа

1999
3-оски
Корисна носивост: 34 910 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11636

Nooteboom 3-ass. Uitschuifbare dieplader met afn. nek en 1-ass. Dolly - полуприколка за низок утовар
 9
72 900 EUR

Полуприколка за низок утовар

2011
4-оски

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11500

Schmidt 3-ass. Schuinlader // Naloop gestuurd - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 9
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2010
3-оски
Корисна носивост: 28 950 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11569

Прикажи ги сите понуди (74)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Xiffix - Special Trailer Trading & Rental
Вашата порака е испратена.