Baumaschinen Weidinger GmbH

Веб-страница
www.baumaschinen-weidinger.de
Локација
Германија, Haidmühle
Ludwigsreut 11D - 94145 Haidmühle
Последни понуди
Neuson 4001 Dumper  - мини истоварувач
 12
15 700 EUR
Нето цена

Мини истоварувач

2011
2 000 ч

Онлајн: 1ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Kubota U 55 -4 mit Powertilt  - мини багер
 14
36 500 EUR
Нето цена

Мини багер

2017
3 300 ч

Онлајн: 1ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Dynapac F 1200 CS  - асфалтен поплочувач
 15
89 900 EUR
Нето цена

Асфалтен поплочувач

Ново
2020

Онлајн: 1ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

CAT 906 H  - утоварувач со тркала
 12
26 800 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2014
3 300 ч

Онлајн: 1ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Terex TL 80  - утоварувач со тркала
26 900 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2012
2 100 ч

Онлајн: 7ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Hitachi ZW 180 TPD-5  - утоварувач со тркала
 15
94 900 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2016
2 070 ч

Онлајн: 7ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Terex TL 120  - утоварувач со тркала
 7
24 800 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2008
5 587 ч

Онлајн: 7ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Terex TL 160  - утоварувач со тркала
 14
35 900 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2011
3 400 ч

Онлајн: 9ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Fendt 720 Vario Profi Plus  - трактор со тркала
 13
125 900 EUR
Нето цена

Трактор со тркала

2016
1 580 ч
201 hp

Онлајн: 12ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Dynapac CC 1200VI  - ваљак
 13
19 500 EUR
Нето цена

Ваљак

2019
7 ч

Онлајн: 13ден

Baumaschinen Weidinger GmbH

Германија, Haidmühle

Прикажи ги сите понуди (45)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Baumaschinen Weidinger GmbH
Вашата порака е испратена.