VR PLUS Altmark-Wendland eG од Германија, тековни реклами
Каталог
Продава
Поставете оглас

VR PLUS Altmark-Wendland eG

Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, 39606 Osterburg
Am Kleinbahnhof 5, 29349 Lüchow, Germany
Германија
Krebsweg 25, 39606 Osterburg
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:04:47

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Потврдено
4.8
Осврти: 9
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
FALKE 16 TO - Кипер приколка: слика 1
FALKE 16 TO - Кипер приколка: слика 2
FALKE 16 TO - Кипер приколка: слика 3
FALKE 16 TO - Кипер приколка: слика 4
FALKE 16 TO - Кипер приколка: слика 5

8 900EUR

1992
Германија
Krone FORTIMA V1500 - Балирка за тркалезни бали: слика 1
Krone FORTIMA V1500 - Балирка за тркалезни бали: слика 2
Krone FORTIMA V1500 - Балирка за тркалезни бали: слика 3
Krone FORTIMA V1500 - Балирка за тркалезни бали: слика 4
Krone FORTIMA V1500 - Балирка за тркалезни бали: слика 5
20128334 ч
Германија
Grimme SE 75-55 SB - Комбајн за компир: слика 1
Grimme SE 75-55 SB - Комбајн за компир: слика 2
Grimme SE 75-55 SB - Комбајн за компир: слика 3
Grimme SE 75-55 SB - Комбајн за компир: слика 4
Grimme SE 75-55 SB - Комбајн за компир: слика 5
Ново2023
Германија
JCB 540-140 STUFE V - Телескопски ракувач: слика 1
JCB 540-140 STUFE V - Телескопски ракувач: слика 2
JCB 540-140 STUFE V - Телескопски ракувач: слика 3
JCB 540-140 STUFE V - Телескопски ракувач: слика 4
JCB 540-140 STUFE V - Телескопски ракувач: слика 5
20201592 ч
Германија
Последни понуди
Kuhn HR4501D - Ротациона брана: слика 1
Kuhn HR4501D - Ротациона брана: слика 2
Kuhn HR4501D - Ротациона брана: слика 3
Kuhn HR4501D - Ротациона брана: слика 4
Kuhn HR4501D - Ротациона брана: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Kuhn HR4501D

Ротациона брана
1999
Германија, 39606 Osterburg
Објавено: 5денБрој на оглас 12362-MX12861/9999

1 400EUR

 • ≈ 86 262 MKD
 • ≈ 1 521 USD
1999
Германија, 39606 Osterburg
Контактирајте го продавачот
Fendt IDEAL 8T NEUMASCHINE!! INKL SW+SWW - Комбајн: слика 1
Fendt IDEAL 8T NEUMASCHINE!! INKL SW+SWW - Комбајн: слика 2
Fendt IDEAL 8T NEUMASCHINE!! INKL SW+SWW - Комбајн: слика 3
Fendt IDEAL 8T NEUMASCHINE!! INKL SW+SWW - Комбајн: слика 4
Fendt IDEAL 8T NEUMASCHINE!! INKL SW+SWW - Комбајн: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Fendt IDEAL 8T NEUMASCHINE!! INKL SW+SWW

Комбајн
Ново20221 ч401 hp
Германија, 39606 Osterburg
Објавено: 8денБрој на оглас 12362-MXFNIDEAL8/0003

489 000EUR

 • ≈ 30 130 224 MKD
 • ≈ 531 538 USD
Ново20221 ч401 hp
Германија, 39606 Osterburg
Контактирајте го продавачот
Deutz-Fahr M 650 - Трактор: слика 1
Deutz-Fahr M 650 - Трактор: слика 2
Deutz-Fahr M 650 - Трактор: слика 3
Deutz-Fahr M 650 - Трактор: слика 4
Deutz-Fahr M 650 - Трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Deutz-Fahr M 650

Трактор
201312368 ч136 hp
Германија, 39606 Osterburg
Објавено: 10денБрој на оглас 12362-MX12926/9999

27 000EUR

 • ≈ 1 663 632 MKD
 • ≈ 29 348 USD
201312368 ч136 hp
Германија, 39606 Osterburg
Контактирајте го продавачот
/ KREISELSCHLÄGER Z-EX PROFI II 440 - Мулчер: слика 1
/ KREISELSCHLÄGER Z-EX PROFI II 440 - Мулчер: слика 2
/ KREISELSCHLÄGER Z-EX PROFI II 440 - Мулчер: слика 3
/ KREISELSCHLÄGER Z-EX PROFI II 440 - Мулчер: слика 4

/ KREISELSCHLÄGER Z-EX PROFI II 440

Мулчер
2022
Германија, 39606 Osterburg
Објавено: 10денБрој на оглас 12362-MX12925/9999

17 400EUR

 • ≈ 1 072 118 MKD
 • ≈ 18 913 USD
2022
Германија, 39606 Osterburg
Контактирајте го продавачот
Welger DK280RP - Кипер приколка: слика 1
Welger DK280RP - Кипер приколка: слика 2
Welger DK280RP - Кипер приколка: слика 3
Welger DK280RP - Кипер приколка: слика 4
Welger DK280RP - Кипер приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Welger DK280RP

Кипер приколка
Ново2023
Германија, 39606 Osterburg
Објавено: 11денБрој на оглас 12362-MXRUDK280/0012

33 000EUR

 • ≈ 2 033 328 MKD
 • ≈ 35 870 USD
Ново2023
Германија, 39606 Osterburg
Контактирајте го продавачот
Horsch LEEB 12 TD - Стазен распрскувач: слика 1
Horsch LEEB 12 TD - Стазен распрскувач: слика 2
Horsch LEEB 12 TD - Стазен распрскувач: слика 3
Horsch LEEB 12 TD - Стазен распрскувач: слика 4
Horsch LEEB 12 TD - Стазен распрскувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Horsch LEEB 12 TD

Стазен распрскувач
2021
Германија, 39606 Osterburg
Објавено: 11денБрој на оглас 444775-MXHOLEE12TDPE/0003

149 000EUR

 • ≈ 9 180 784 MKD
 • ≈ 161 961 USD
2021
Германија, 39606 Osterburg
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(254)
t1 test dealer - VR PLUS Altmark-Wendland eG
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.