VIVA MAT S.A R.L.

Телефони
Веб-страница
www.vivamat.com
Локација
Луксембург, RUMELANGE
38, RUE DES MARTYRS L-3739 RUMELANGE, Luxembourg
Лица за контакт
Pierre Arnould
Deutsch, English, Español, Français, Italiano
Последни понуди
Caterpillar 330 F - багер гасеничар
 8
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2017
3 400 ч

Онлајн: 53мин

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Bitelli BB621e - асфалтен поплочувач
 9
Прашајте за цена

Асфалтен поплочувач

2010
2 300 ч
46 hp

Онлајн: 17ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Volvo A20C - голем истоварувач/ камион за камења
 4
Прашајте за цена

Голем истоварувач/ камион за камења

1997
22 800 ч
Корисна носивост: 20 000 kg
173 hp

Онлајн: 23ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Transmission Alison CLT 5663 - 6 Alison CLT 5963 - менувач на брзини
 1
Прашајте за цена

Менувач на брзини за градежна машина

Онлајн: 1мес 1ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Komatsu HD405-7 - голем истоварувач/ камион за камења
 16
Прашајте за цена

Голем истоварувач/ камион за камења

2013
12 650 ч
Корисна носивост: 40 000 kg
505 hp

Онлајн: 1мес 1ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Komatsu PC290NLC-10 - багер гасеничар
 11
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2015
6 000 ч

Онлајн: 1мес 6ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Komatsu PC290NLC-10 - багер гасеничар
 10
Прашајте за цена

Багер гасеничар

2012
8 200 ч

Онлајн: 1мес 6ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Grille pour Kleeman MC110 MC110 - додаток
 2
Прашајте за цена

Додаток за дробилка

Ново
2020

Онлајн: 1мес 7ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Backers SternSieb - градежно сито
 16
105 000 EUR

Градежно сито

2008
1 300 ч

Онлајн: 1мес 7ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Liebherr A316 - багер на тркала
 13
Прашајте за цена

Багер на тркала

2001
12 500 ч
128 hp

Онлајн: 1мес 8ден

VIVA MAT S.A R.L.

Луксембург, RUMELANGE

Прикажи ги сите понуди (106)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до VIVA MAT S.A R.L.
Вашата порака е испратена.