Vink Machinery

Веб-страница
www.vinkmachinery.nl
Работно време
08:30-17:00 Пон - Пет
Локација
Холандија, Leur
Bijsterhuizen 50-18, 6604 LZ Wijchen, The Netherlands
Лица за контакт
Henri
English, Nederlands
Последни понуди
Teupen Leo 30 T - телескопска платформа
 20
39 750 EUR
Нето цена

Телескопска платформа

2009
9 873 ч
Нето тежина: 4 360 kg

Онлајн: 10час 40мин

Vink Machinery

Холандија, Leur

Unimog 421 uniek! - автомобил
 20
Прашајте за цена

Автомобил

1974
75 713 km

Онлајн: 12час 14мин

Vink Machinery

Холандија, Leur

Palazzani TSJ 30 - дигачка зглобна платформа
 18
22 750 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

2003
4 785 ч
Нето тежина: 6 360 kg

Онлајн: 16час 50мин

Vink Machinery

Холандија, Leur

Taski Swingo 75 - камион за метење
 12
750 EUR
Нето цена

Камион за метење

814 ч

Онлајн: 17час 28мин

Vink Machinery

Холандија, Leur

Iteco IT 10151 - кревач ножица
 20
4 975 EUR
Нето цена

Кревач ножица

2007
647 ч
Нето тежина: 3 900 kg

Онлајн: 1ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Fronteq KA-67 hoogwerker - кревач ножица
 19
8 750 EUR
Нето цена

Кревач ножица

Ново
2020
Нето тежина: 885 kg

Онлајн: 1ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Deutz-Fahr Agrolux 4.80 - трактор со тркала
 20
20 750 EUR
Нето цена

Трактор со тркала

2016
958 ч
80 hp

Онлајн: 1ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

TENNANT 7200 - камион за метење
 15
3 450 EUR
Нето цена

Камион за метење

1998
1 128 ч

Онлајн: 1ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Fronteq KA-T67 Track Sissorlift - кревач ножица
 20
11 500 EUR
Нето цена

Кревач ножица

Ново
2020
Нето тежина: 915 kg

Онлајн: 2ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Dulevo H810- SP - камион за метење
 9
975 EUR
Нето цена

Камион за метење

2011
2 278 ч

Онлајн: 2ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Прикажи ги сите понуди (114)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Vink Machinery
Вашата порака е испратена.