Vink Machinery

Телефони
Веб-страница
www.vinkmachinery.nl
Локација
Холандија, Leur
Bijsterhuizen 50-18, 6604 LZ Wijchen, The Netherlands
Лица за контакт
Tony
English, Nederlands
Brendan
English, Nederlands
Последни понуди
Honda VTX 1300 Trike - сетеренско возило/ квад
 11
5 950 EUR
Нето цена

Сетеренско возило/ квад

2007
18 746 km

Онлајн: 4ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Teupen Leo 23T Hoogwerker - телескопска платформа
 15
27 750 EUR
Нето цена

Телескопска платформа

2008
4 952 ч

Онлајн: 6ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Böcker AHK 31/1500 SPS aanhanger Kraan - кран за сите терени
 20
51 500 EUR
Нето цена

Кран за сите терени

2007
1 928 ч

Онлајн: 7ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Teupen Leo 15 GT hoogwerker - дигачка зглобна платформа
 15
16 750 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

2006
5 535 ч

Онлајн: 8ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Dino 220 XTC Hoogwerker - дигачка зглобна платформа
 20
39 500 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

2014
1 435 ч

Онлајн: 8ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Klaas K20-30TSP-A aanhanger Kraan - кран за сите терени
 20
59 500 EUR
Нето цена

Кран за сите терени

2009
2 678 ч

Онлајн: 9ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Genie S 65 Hoogwerker - телескопска платформа
 20
49 500 EUR
Нето цена

Телескопска платформа

2014
2 415 ч

Онлајн: 9ден

Vink Machinery

Холандија, Wijchen

JCB Hydradig 110W Mobiele kraan - багер на тркала
 20
67 950 EUR
Нето цена

Багер на тркала

2016
3 177 ч
110 hp

Онлајн: 13ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Teupen Leo 15 GT Plus hoogwerker - дигачка зглобна платформа
 20
28 750 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

2012
1 474 ч

Онлајн: 13ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Haulotte H 16 TPX Hoogwerker - телескопска платформа
 20
13 750 EUR
Нето цена

Телескопска платформа

2007
5 175 ч

Онлајн: 14ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Прикажи ги сите понуди (114)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Vink Machinery
Вашата порака е испратена.