Auto Viger

Телефони
Веб-страница
www.auto-viger.be
Локација
Белгија, Roksem
Brugsesteenweg 209,8460 Roksem, Belgium
Лица за контакт
Geert Schoutteet
Deutsch, Nederlands
Lorenz Schoutteet
Deutsch, English, Français, Nederlands
Последни понуди
Porsche Boxster Booster 2.7 - автомобил
 14
42 000 EUR

Автомобил

2014
78 256 km

Онлајн: 7ден

Auto Viger

8

Белгија, Auto Viger

Идентификација 20/059

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI - комбе со отворен сандак
 10
16 900 EUR
Нето цена

Комбе со отворен сандак

2016
104 758 km
Дизел
136 hp
Корисна носивост: 1 288 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 22ден

Auto Viger

8

Белгија, Roksem

Идентификација 20/020

Mercedes-Benz AXOR 2533 - камион сандучар
 10
33 500 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2010
218 904 km
6x2
326 hp
Корисна носивост: 15 340 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 26ден

Auto Viger

8

Белгија, Auto Viger

Идентификација 19/085

Mercedes-Benz Sprinter 513CDI - комбе фургон
 10
19 900 EUR
Нето цена

Комбе фургон

2015
161 305 km
Дизел
136 hp
Корисна носивост: 535 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2мес 1ден

Auto Viger

8

Белгија, Roksem

Mercedes-Benz Vito 111CDI - комбе ладилник
 12
11 000 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2009
80 143 km
Дизел
111 hp
Корисна носивост: 642 kg
Бруто тежина: 2 770 kg

Онлајн: 2мес 1ден

Auto Viger

8

Белгија, Auto Viger

Идентификација 20/029

Kia Sportage - автомобил
 10
3 500 EUR
Нето цена

Автомобил

2008
121 578 km

Онлајн: 2мес 5ден

Auto Viger

8

Белгија, Roksem

Идентификација 20/041

Mercedes-Benz Atego 1218 - камион за добиток
 11
21 000 EUR
Нето цена

Камион за добиток

2004
465 719 km
4x2
177 hp
Корисна носивост: 4 930 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 2мес 5ден

Auto Viger

8

Белгија, Roksem

Идентификација 11/165

Mercedes-Benz Axor 1824L - камион сандучар
 13
32 000 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2011
200 645 km
4x2
238 hp
Корисна носивост: 10 245 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 2мес 7ден

Auto Viger

8

Белгија, Auto Viger

Идентификација 20/044

Mercedes-Benz atego 1224L - камион сандучар
 11
32 000 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2014
231 103 km
4x2
240 hp
Корисна носивост: 4 534 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 2мес 7ден

Auto Viger

8

Белгија, Auto Viger

Идентификација 20/010

Mercedes-Benz E-Klasse 220 Verwarmde zetels*parktronic*navigatie - автомобил
 11
35 000 EUR

Автомобил

2016
36 391 km

Онлајн: 2мес 13ден

Auto Viger

8

Белгија, Auto Viger

Идентификација 20/032

Прикажи ги сите понуди (44)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Viger
Вашата порака е испратена.