Auto Viger

Телефони
Веб-страница
www.auto-viger.be
Локација
Белгија, Roksem
Brugsesteenweg 209,8460 Roksem, Belgium
Лица за контакт
Geert Schoutteet
Deutsch, Nederlands
Lorenz Schoutteet
Deutsch, English, Français, Nederlands
Последни понуди
Mercedes-Benz Axor 1824L - камион со кука за подигање
 15
38 000 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2010
204 970 km
4x2
240 hp
Корисна носивост: 9 380 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 20/123

Mercedes-Benz Vito 111 - товарно комбе
 13
Прашајте за цена

Товарно комбе

2016
64 804 km
Дизел
Број на седишта: 3
110 hp
Корисна носивост: 839 kg
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 16ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 20/162

Mercedes-Benz V-Klasse 250 XXL *navi*camera*xenon*leder*... - автомобил
 20
36 000 EUR
Нето цена

Автомобил

2018
56 248 km

Онлајн: 18ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 20/131

Mercedes-Benz Arocs 3240LL 8x4 - камион
 19
Прашајте за цена

Камион

2014
255 643 km
8x4
400 hp
Корисна носивост: 16 468 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 25ден

Auto Viger

9

Белгија, Roksem

Идентификација 20/160

Mercedes-Benz Sprinter 413 - комбе
 12
2 500 EUR
Нето цена

Комбе

2002
325 590 km
Дизел
130 hp
Корисна носивост: 1 170 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 20/157

Mercedes-Benz Sprinter 315 - товарно комбе
 12
4 800 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2008
241 522 km
Дизел
Број на седишта: 3
150 hp
Корисна носивост: 1 360 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 3ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 20/057

Mercedes-Benz Sprinter 313 - товарно комбе
 9
11 500 EUR

Товарно комбе

2010
232 184 km
Дизел
Број на седишта: 3
130 hp
Корисна носивост: 1 190 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 3ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 20/143

MAN TGA containersysteem + Atlas Terex 190.2E - камион со кука за подигање
 20
26 000 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2002
620 735 km
6x2
409 hp
Корисна носивост: 11 290 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 4ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 20/156

Mercedes-Benz C-Klasse 200 D Avantgarde *bi-xenon*zetelverwarming*navi*elektrische zetels - автомобил
 16
19 800 EUR
Нето цена

Автомобил

2018
60 781 km

Онлајн: 1мес 8ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 20/148

Mercedes-Benz Actros 2533L - камион со кабинска шасија
 18
25 000 EUR
Нето цена

Камион со кабинска шасија

2009
440 300 km
6x2
330 hp
Корисна носивост: 17 420 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 1мес 9ден

Auto Viger

9

Белгија, Oudenburg

Идентификација 20/145

Прикажи ги сите понуди (40)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Viger
Вашата порака е испратена.