Vermatrac Handelsonderneming BV

Телефони
Веб-страница
http://www.vermatrac.nl/
Локација
Холандија, Veensesteeg
Veensesteeg 16, 4264 KG Veen, Netherlands
Последни понуди
New Holland Boomer 50 - мини трактор
 20
19 950 EUR

Мини трактор

Ново
2020
2 ч
48 hp

Онлајн: 2ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T7.210AC - трактор со тркала
 1
Прашајте за цена

Трактор со тркала

2017
2 771 ч
206 hp

Онлајн: 2ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

Carraro ERGIT TGF 10900 - мини трактор
 20
36 500 EUR

Мини трактор

2017
244 ч
97 hp

Онлајн: 16ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

Massey Ferguson 7726 - трактор со тркала
 20
92 500 EUR

Трактор со тркала

2017
1 999 ч
236 hp

Онлајн: 16ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland TD110D - трактор со тркала
 18
Прашајте за цена

Трактор со тркала

2020
349 ч
107 hp

Онлајн: 16ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T6.145AEC - трактор со тркала
 17
58 500 EUR

Трактор со тркала

2018
2 957 ч
142 hp

Онлајн: 16ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T8.435 - трактор со тркала
 16
122 500 EUR

Трактор со тркала

2017
1 014 ч
427 hp

Онлајн: 16ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland LM7.37 ELITE! - телескопски ракувач
 20
68 500 EUR

Телескопски ракувач

2019
372 ч
Висина на кревање: 7 000 mm
Капцитет на кревање: 3 700 kg

Онлајн: 16ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T6.145AEC - трактор со тркала
 19
66 000 EUR

Трактор со тркала

Ново
2018
12 ч
142 hp

Онлајн: 20ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

New Holland T3.80F - трактор со тркала
 17
26 500 EUR

Трактор со тркала

Ново
2020
4 ч
77 hp

Онлајн: 20ден

Vermatrac Handelsonderneming BV

Холандија, 4264 AZ Veen, Niederlande

Прикажи ги сите понуди (26)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Vermatrac Handelsonderneming BV
Вашата порака е испратена.