Verhaegh Trading B.V.

Телефони
Веб-страница
www.bvtrading.com
Локација
Холандија, Winterswijk
Hanekampweg 31, 7104 AW Winterswijk, The Netherlands
Последни понуди
KINSHOFER P30VHD - фаќалка
 9
Прашајте за цена

Фаќалка за градежна машина

2019

Онлајн: 12ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49434

LIEBHERR A 924 B Litronic - справувач со отпад/ индустрија
 12
45 000 EUR

Справувач со отпад/ индустрија

2006
19 500 ч
173 hp

Онлајн: 12ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49433

GINAF  - кипер
 15
10 500 EUR

Кипер

1989
314 201 km
4x4
240 hp
Корисна носивост: 8 388 607 kg
Бруто тежина: 11 560 kg

Онлајн: 1мес 24ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48595

 BPW Trailer assen - оска
 2
Прашајте за цена

Оска за камион

Онлајн: 2мес 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49432

 MERCEDES-BENZ OM442 - мотор
 4
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 2мес 8ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49426

 MERCEDES-BENZ Vario 815 D - оска
 7
Прашајте за цена

Оска за камион

Онлајн: 2мес 8ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49422

 MERCEDES-BENZ Vario 815 D - оска
 8
Прашајте за цена

Оска за камион

Онлајн: 2мес 8ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49421

 MAN D2840LF01 - мотор
 6
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 2мес 8ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49418

 ZF 16S220 - менувач на брзини
 4
Прашајте за цена

Менувач на брзини за камион

Онлајн: 2мес 8ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49419

 MERCEDES-BENZ OM442 - мотор
 3
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 2мес 8ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49425

Прикажи ги сите понуди (438)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Verhaegh Trading B.V.
Вашата порака е испратена.