Vemo Tractoren BV

Телефони
Веб-страница
www.vemotractoren.nl
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локација
Холандија, HOOGEVEEN
Zeppelinstraat 3 7903 BR HOOGEVEEN (Drenthe) Netherlands
Лица за контакт
Henry Veld
Deutsch, English, Nederlands
Последни понуди
Claas Arion 650 Cmatic - трактор со тркала
 4
67 500 EUR

Трактор со тркала

2015
3 875 ч

Онлајн: 18час 2мин

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

New Holland T7.245 PC - трактор со тркала
 4
79 500 EUR

Трактор со тркала

2017
1 440 ч

Онлајн: 18час 2мин

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

Claas Arion 650 CIS - трактор со тркала
 4
56 500 EUR

Трактор со тркала

2015
3 090 ч

Онлајн: 18час 2мин

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

Claas Axion 850 Cebis - трактор со тркала
 4
65 000 EUR

Трактор со тркала

2014
4 505 ч

Онлајн: 18час 2мин

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

Claas Arion 650 CIS - трактор со тркала
 4
52 500 EUR

Трактор со тркала

2014
3 590 ч

Онлајн: 18час 2мин

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

Claas Jaguar 950 - комбајн за сточна храна
 8
187 500 EUR

Комбајн за сточна храна

2016
1 670 ч

Онлајн: 18час 2мин

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

Claas Arion 650 CIS - трактор со тркала
 4
53 500 EUR

Трактор со тркала

2014
3 495 ч

Онлајн: 18час 2мин

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

Claas Axion 810 C-Matic - трактор со тркала
 4
67 500 EUR

Трактор со тркала

2014
3 565 ч

Онлајн: 18час 2мин

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

John Deere 6155R - трактор со тркала
 4
108 500 EUR

Трактор со тркала

2018
1 000 ч

Онлајн: 18час 2мин

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

Claas Arion 620 CIS - трактор со тркала
 4
49 500 EUR

Трактор со тркала

2017
4 195 ч

Онлајн: 17ден

Vemo Tractoren BV

Холандија, HOOGEVEEN

Прикажи ги сите понуди (47)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Vemo Tractoren BV
Вашата порака е испратена.