VEMA CRANE B.V. од Холандија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

VEMA CRANE B.V.

Активности
Лизинг, Изнајмување, Царинење
Веб-страница на компанијата
Локација
Холандија, Breda
Nieuwe Bredase baan 2, 4825BP, Breda
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:10:28

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

4 Повеќе од 4 години со Truck1
5.0
Осврти: 5
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Manitou 170AETJ - Дигачка зглобна платформа: слика 1
Manitou 170AETJ - Дигачка зглобна платформа: слика 2
Manitou 170AETJ - Дигачка зглобна платформа: слика 3
Manitou 170AETJ - Дигачка зглобна платформа: слика 4
Manitou 170AETJ - Дигачка зглобна платформа: слика 5
Прашајте за цена
2007150 чНето тежина: 6910 kg
Холандија
Контактирајте го продавачот
Liebherr LTM 1030-2 - Кран за секакви терени: слика 1
Liebherr LTM 1030-2 - Кран за секакви терени: слика 2
Liebherr LTM 1030-2 - Кран за секакви терени: слика 3
Liebherr LTM 1030-2 - Кран за секакви терени: слика 4
Liebherr LTM 1030-2 - Кран за секакви терени: слика 5
Прашајте за цена
1999162820 km15500 чНето тежина: 24000 kg
Холандија
Контактирајте го продавачот
Cat GP 40 K L - Плински вилушкар: слика 1
Cat GP 40 K L - Плински вилушкар: слика 2
Cat GP 40 K L - Плински вилушкар: слика 3
Cat GP 40 K L - Плински вилушкар: слика 4
Cat GP 40 K L - Плински вилушкар: слика 5
Прашајте за цена
2007ТНГ10001 чКапцитет на кревање: 4000 kg
Холандија
Контактирајте го продавачот
Grove GMK 3050 - Кран за секакви терени: слика 1
Grove GMK 3050 - Кран за секакви терени: слика 2
Grove GMK 3050 - Кран за секакви терени: слика 3
Grove GMK 3050 - Кран за секакви терени: слика 4
Grove GMK 3050 - Кран за секакви терени: слика 5
Прашајте за цена
200184000 km19700 ч
Холандија
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
KAMAG K2506H1 K25 - Полуприколка за низок утовар: слика 1
KAMAG K2506H1 K25 - Полуприколка за низок утовар: слика 2
KAMAG K2506H1 K25 - Полуприколка за низок утовар: слика 3
KAMAG K2506H1 K25 - Полуприколка за низок утовар: слика 4
KAMAG K2506H1 K25 - Полуприколка за низок утовар: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Полуприколка за низок утовар KAMAG K2506H1 K25

2014Корисна носивост: 360000 kg
Холандија
Објавено: 21ден

200 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 12 303 140 MKD
  • ≈ 216 440 USD
2014Корисна носивост: 360000 kg
Холандија
Контактирајте го продавачот
Hitachi CX 900 HD - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi CX 900 HD - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi CX 900 HD - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi CX 900 HD - Кран со гасеници: слика 4
Hitachi CX 900 HD - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Кран со гасеници Hitachi CX 900 HD

200228000 чНето тежина: 31000 kg
Холандија
Објавено: 21ден
Прашајте за цена
200228000 чНето тежина: 31000 kg
Холандија
Контактирајте го продавачот
Kobelco BM 500 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco BM 500 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco BM 500 - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco BM 500 - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco BM 500 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Кран со гасеници Kobelco BM 500

199711649 ч
Холандија
Објавено: 21ден
Прашајте за цена
199711649 ч
Холандија
Контактирајте го продавачот
Hitachi KH 180-3 - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi KH 180-3 - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi KH 180-3 - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi KH 180-3 - Кран со гасеници: слика 4
Hitachi KH 180-3 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Кран со гасеници Hitachi KH 180-3

19948189 ч
Холандија
Објавено: 21ден
Прашајте за цена
19948189 ч
Холандија
Контактирајте го продавачот
Hitachi KH 150-2 - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi KH 150-2 - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi KH 150-2 - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi KH 150-2 - Кран со гасеници: слика 4
Hitachi KH 150-2 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Кран со гасеници Hitachi KH 150-2

1979
Холандија
Објавено: 21ден
Прашајте за цена
1979
Холандија
Контактирајте го продавачот
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco CKE550 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Кран со гасеници Kobelco CKE550

200218900 ч
Холандија
Објавено: 21ден
Прашајте за цена
200218900 ч
Холандија
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(17)
t1 test dealer - VEMA CRANE B.V.
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.