Vancooler Marek Szapiński

 Аукција
 Сопствено производство
 Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница
https://vancooler.pl/gb/
Работно време
08:00-16:00 Пон - Пет
Локација
Полска, Zielona Góra
Dolina Zielona 9A, 65-410 Zielona Góra, Poland
Лица за контакт
Biuro
Deutsch, English, Polski
Biuro 1
Polski
Последни понуди
MAN L2000 - интеркулер
 1
249.37 EUR

Интеркулер за камион

ОЕМ замена: 81 061 300 133

Онлајн: 1мес 2ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VMN00581

DAF XF EURO 6 - интеркулер
 1
332.49 EUR

Интеркулер за камион

ОЕМ замена: 1 909 450

Онлајн: 1мес 10ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VDF00381

SOLARIS Grayson - систем за ладење
 1
637.27 EUR

Систем за ладење за автобус

Ново
ОЕМ замена: AU-0321030678CR 0321030680 000182616 0000180616 GK-2209-500

Онлајн: 1мес 10ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VAU00320

MERCEDES ACTROS MP 4 - интеркулер
 1
318.63 EUR

Интеркулер за камион

ОЕМ замена: 9 605 000 002

Онлајн: 1мес 10ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VMB00381

IVECO Stralis - интеркулер
 1
263.22 EUR

Интеркулер за камион

ОЕМ замена: 41 214 448

Онлајн: 1мес 10ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VI00381

SOLARIS Grayson - интеркулер
 1
360.20 EUR

Интеркулер

ОЕМ замена: 0321030402 AC-1073-000

Онлајн: 1мес 10ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VAU00380

SOLARIS Grayson - систем за ладење
 1
554.15 EUR

Систем за ладење за автобус

ОЕМ замена: AU-0321030678CR 0321030680 000182616 0000180616 GK-2209-500

Онлајн: 1мес 10ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VAU00330

SCANIA R CP 04 - систем за ладење
 1
207.80 EUR

Систем за ладење за камион

Ново
ОЕМ замена: 1491710 / 1766125 / 1769999 / 1784615 / 570487

Онлајн: 1мес 10ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VSC00321

MAN M 90 / M 2000 - систем за ладење
 1
191.18 EUR

Систем за ладење за камион

Ново
ОЕМ замена: 81061016401 / 81061016448 / 85061016014

Онлајн: 1мес 10ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VMN00321

RENAULT Magnum AE - систем за ладење
 1
637.27 EUR

Систем за ладење за камион

Ново
ОЕМ замена: 5010066296 / 5010269182 / 5010137691

Онлајн: 1мес 10ден

Vancooler Marek Szapiński

Полска, Zielona Góra

Идентификација VRI00320

Прикажи ги сите понуди (200)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Vancooler Marek Szapiński
Вашата порака е испратена.